Adnan Oktar'ı nasıl bilirsiniz?

Adnan Oktar'ı nasıl bilirsiniz?

Ben espri konusu olarak bakıyorum olaya. Dalgasındayım yani. Lakin merakım bunlar bu kadar parayı nereden buluyor bilemiyorum. Siz de bilmiyorsunuz tabi. Benim sorum sizce Adnan Oktar nasıl biridir?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 11

• Hangi maddeyi kullandıgını cok emrak edıuorum yıllardır içmediğim içki kalmadı onun kafasına gelemedim:)

0|1
    0|0
  • Çalıştığım firmanın kaymaklı müşterisi olur kendisi :) Bu yüzden bir takım konuları biliyorum ama kişilik olarak bence çok eğlenceli en azından dışarıdan görüldüğü kadar :)

0|0
    0|0
  • Bu tarz insanları destekleyen güçler mutlaka bulunur para akışını sağlayan benim görüşüm adnan Oktar aslında bir projedir lakin başarısız olan bir proje

0|0
    0|0
  • İslama leke.

0|0
    0|0
  • Masondur..
    İslam'a zarar veriyor..
    Yatacak yeri yok..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Dini yozlaştırıyor, ahlaksızlaştırıyor, peygambersiz bir din inşa etmeye çalışıyor yani senin anlayacağın kaleyi içten fethetmeye çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Dini kuralları kendi kafasına göre değiştiren ve etrafınada kendi gibi cinsleri toplayan cins herif

0|0
    0|0
  • Dangalagin tekidir moral bozukluğuna iyi gelir

0|0
    0|0
  • Mossaddan buluyor nerden bulacek adamin kapi gibi deli raporu var kimse hapse de atamiyor

0|0
    0|0
  • Tam bir ... Dol israfi (2 :iyi bilirdik 1:hakkinizi helal ediyormusunuz 2: etmiyem ula etmiyem hep kedicikleri goturuyor p. ust :)

0|0
    0|0
  • mal ve salak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...