Bu zamana kadar yaptığınız en doğru şey ne?

Neyden pişmanlık duymadınız?
Yine olsa yine yaparım dedikleriniz?

0|0
21|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Devrilen bir duvarın önündeki cocugun üstüne kendimi siper ettim yine olsa yine yaparim

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 4 yıl önce bir kızı 2 tane tacizcinin elinden kurtarmıştım o kavgada 1-2 tane yumruk yedim ama yinede sarsılmayıp 2 sinide dövdüm kızı kurtardım ya yeter :) yine olsa hiç düşünmeden gördüğüm gibi yine müdahale ederim

1|0
    0|0
  • pişmanlık duyduğum bişey yok 😁

1|0
    0|0
  • Yoldan çıkmak !!!

1|0
    0|0
  • insalara ders veririm

1|0
    0|0
  • Turizmi bırakmak, ve terapi almak

1|0
    0|0
  • Kimseye minnet etmedim.

1|0
    0|0
  • dün evin bir odasını içinde ki bütün eşyaları paramparça ettim yine olsa yine yaparım 😊

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Bir gün yolda geciyodum yaşlı bir kadın var yatalak pisligin icinde yasiyor öldü ölecek. Evinin önünden geciyodum üstündeki kiyafetin düğmeleri acilmis bende 13 yasindayim o zaman her yeri gorunuyodu yardim istiyodu yoldan gecen herkesten ama o kadar pisti ki anlatamam kimse yaklasamiyodu ben çok midem bulanmasina ragmen o kokuya ragmen kiyafetini ilikledim cok midem bulanmisti ama asla pisman degilim

2|1
    0|0
  • Kendimle karsimda başka biri varmış gibi konuşmak sohbet etmek akıl almak ve sonunda sorunuma mantikli cevaplar bulmak

1|0
    0|0
  • Taşınmak. Hep bir şeyler yanlış gitmeye başlayacağı zaman taşındım

1|0
    0|0
  • Pismanlik duymuyorum hiçbirşey için. Çünkü yaşanan herşeyin bir nedeni var. Pişmanlık demeyelimde hayal kirikligim var daha çok. Ben kendi pismanliklarimdan değil başkalarının pişmanlıklarından ders alıyorum

1|0
    0|0
  • Yaptığım şeylerden pişman olan biri değilim zaten. Sanırım liseye ailemin istediği şehirde değilde kendi istediğim yerde gittiğim için.

1|0
    0|0
  • bilmiyorum

1|0
    0|0
  • İstediğim bölümü seçmem

1|0
    0|0
  • Besyoyu bırakmak bu yıl olmadı ama bir daha denicem olmassa tekrar denicem👐

1|0
    0|0
  • İnsanlara güvenmeyi bırakmak

1|0
    0|0
  • Psikoloğa gitmek

1|0
    0|0
  • Sırf işitme engelli insanların toplumdan soyutlanmamaları adına işaret dili öğrenmem :)

2|0
    0|0
  • Hayatımda beni üzenlerden kurtulmak yaptığım en zor ve en doğru şeydi :)

1|0
    0|0
  • herşeyi yanlış yaptım doğrum olmadı

1|0
    0|0
  • bardagı elimde kırdım :D
    cok rahatlatıcıydı :D

1|0
    0|0
  • Hocanin çayina tükürdüm oh cok iyi yaptim yine olsa yine yaparim pisman degilm jshsjdj

1|0
    0|0
  • Şuana dek hep pişmanlık olsa bilirdim herhalde

1|0
    0|0
  • Susmak

1|0
    0|0
  • Kimseye güvenmemek.

1|0
    0|0
  • okulu bırakıp tekrar sınava girmek en güzel yaptığım şey. Gerisi çorap söküğü gibi geldi. Yurtdışı staj , işe girmek vs. güzel oldu

2|0
    0|0
  • bekaretimi bozmak

0|0
    1|0
    • 3ay

tıkanmak bu olsa gerek

• 3ay

Hay inadınızı... Susun bir ya

Yükleniyor...