Artık at gözlüklerinizi çıkarın?

Artık at gözlüklerinizi çıkarın!??

Bu dünyada tek siz yaşamıyosunuz haberlere bakınaca anlıyorumki aslında çok şanslıyım bide burdaki sorular"Ailem bana iphone 7 almıyo nefret ediyorum onlardan"bu soruyu gördüğümde gerçekten utandım ya insanlar orda bir gün bomba patlamasa, savaş olmasa, evleri, aileleri yanında olsa şükrediyolar biz Iphone 7 miz olmassa neden diyoruz isyan ediyoruz aslında o kadar şükredecek şeye sahibizki düşününce kimseyi suçlamıyorum ama bugünden sonra tek kendiniz düşünmeyin bugünden sonra aldığınız nefes için şükredin aileniz için eviniz, arabanız için herkez bizim gibi şanslı değil...

burda dediklerime bende dahilim umarım herşeyin farkına geç olmadan varırız.

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• haklisinda kisilerin tek basina care bulacagi bir durum degil bu , devletlerin kilini kipirdatmasi gerek g. ötleri yiyorsa , avrupa ve okyanus asiri bir damla petrol icin savas cikaran ülkeler seyirci kaliyolar buna

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• olmaz
    seviyorum at gözlüklerimi😑

0|0
    0|0
  • Öyle üç beş resim paylaşıp cafcafli iki kelamla hallolsa keşke ama işte onlara giden yardimlarda bile gizli reklam cilginligi var gerisini sen hesap et

0|0
    0|0
    • 3ay

merak etme reklam için atamadım reklam için atsaydım başka şeyler atabilirdim. Belki bir kaç kişi dediklerimi düşünür ve fikrini değiştirir diye paylaştım

• 3ay

Yazıyı nerenle okuyorsun çok merak içindeyim :)

• 3ay

kusura bakma sinirden tam okuyamadım

• Yok canım onlar burada tatil yapıyor.. Hepinizin mk

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunları dedi duyarlı vatandaş ve ertesi gün olağan hayatına devam etti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...