Sokakta veya avm de gördüğüm çekici gelen kızlarla gidip konuşmalı mıyım? Kızlar siz ne gözle bakıyorsunuz?

Evet bazen sokakta çok hoş ve çekici kızlar görüp sonradan yanına gitmediğim için kendime kızıyorum. Nedeni ise belki gitseydim numarasını alıp adını öğrenip arkadaş olabilirdim diye. Yeni şeyler yeni kişiler iyi gelir insana. Ama kızlar bana ne gözle bakar diye korkuyorum. Kızların yorumu daha önemli tabii ama diğer erkek kardeşlerim de böyle durumlarda gidiyor mu ve gidiyorsa nasıl tepkiler alıyorlar yazarlarsa çok yardımcı olurlar.

0|1
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Evet kardeşim aynı durum bende de var. Sorun gidip konuşacak cesareti bulamamakta. Çözümse kayebedecek bir şey olmadığını bilip kızın yanına gidip tanışmakta. En kötü ne gözüyle bakabilir ki? Hadi kötü gözle baktı diyelim sen bunu konuşman ve davranışlarınla kıza düşündüğü gibi biri olmadığını gösterebilirsin. İş sende bitiyor kardeşim. İstemeyen kız zaten olumsuz yanıt verir. Bu kadar basit.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Konuşabilirsin bir sakınca yok. Varsa da kız izin vermez zaten :D

0|1
    0|0
  • tanimadigin bir kıza gidip numarasini istesen ne der sana?

0|0
    0|0
    • 3ay

Soruya soruyla cevap vermemelisin bacım

• 3ay

numara vermemek anlayışsız olmaksa herkes benim gibi anlayişsız olmali :D

• 3ay

Ben pat diye numara sorucam demedim ki zaten önce sohbet edip tanışıp sonra sakıncası yoksa numarasını isterim vermezse de sosyal medya hesaplarından konuşuruz şeklinde. Benim sorum "konuşmalı mıyım?"dı. "telefon numarasını verir mi?" değil.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...