Sizce ben mi suçluyum. detaya gelin aciiiiiil?

dün kuzenimle saçma bir olay yüzünden birbirimize ağır hakaretler ve kırıcı sözler söyledik. olay şöyle oldu ben kuzenimi faceten ekledim yeni faceimden biraz sonra yeni bir istek geldi bana. meğer kuzenimin sevgilisinin teyzesi imiş. ama ben bilmiyordum tabi kabul ettim bende kuzenimin arkadası sanıp. sonra kuzenimle watsapptan yazışmaya başladık. naber nasılsın gibisinden ardından ben işte faceime yeni bir arkadaşlık isteği geldi ortak arkadaşımız varmış bende kabul ettim snin arkadaşın mı ekledim dedim kuzenim de he kankam da seni niye eklesin ki doğruyu söyle filan dedi. bende valla kendisi ekledi beni dedim. sonra işte dedi ekran resmini çekip at dedi. bende olmaz dedim bana inanmıyor musun dedim. sonra sinirlenmeye başladı. yok aynıymışım hala değişmemişim gibisinden laflar söyledi. sonra ben messangerdan kuzenimin sevgilisinin teyzesine mesaj attım. işte kimsiniz beni niye eklediniz diye sonra bana söyledi teyzesiyim diye. bende şaşırdım meğer yanlışlıkla eklemiş beni. sonra tekrar kuzenime döndüm sevgilinin teyzesiymış dedim. bana dedi işte neyin peşindesin sen? ben dedim hiçbirşeyin. sonra kuzenim sevgilisine sordurttmuş işte ne konuştuğumuzu. kuzenim benim bilerek onu kızdırmaya çalıştığımı düşünmüş. dedi amacın beni huzursuz etmek. ben dedim valla kendini çok önemseme sevgilin benim umrumda bile değil dedim. teyzesi olduğunu yeni öğrendim dedim. kuzenim yalan söyleme kadın seni tanımıyor etmiyor kesin sen ekledin yeme beni çok sinsisin. dedektifsin falan gibi laflar etti. bu böyle uzadı işte. iki saat yazıştık böyle birbirimize sonra beni hemen faceten instagramdan çıkarttı. çok da umrumda !!! sonra tekrar konuştuk dedim bana tonlarca laf ettin ama sen sankiçok mu masumsun kızım dedim. bana bacım dedi. ne yapmışım dedi ben dedim kızım lisede sevgilisiyle öpüşüp koklaşan ben miydim sanki dedi. beni bunlarla mı korkutacaksın bacım falan dedi. daha da var ama sizi bıktırmak istemiyorum sizce buraya kadar kim haklı

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Yanlış anlamış seni sonrasında içinde olanları biriktirdiklerini kusmuş sana olan bu. Bardağı taşıran Son damla olmuş. Senin anlattığına göre eğer tabi iyi niyetinle kabul ettiysen sen haklısın

0|0
    0|0
    • 3ay

yemin ederim ben teyzesi olduğunu bilmiyordum ya arkadaşı sandım bana dedi hiç mi bakmadın faceine falan dedi bende detaylıca bakmadım dedi. bana he he eminim öyledir sanki seni tanımıyorum da dedi

• 3ay

bende onu fark ettim bana hiç güvenmemiş onu anladım. umarım b, r daha konuşmam kuzenimle. böyle bir akrabalık olacağına bence hiç olmasın

• 3ay

Öyle düşünme bu konuda haklı olabilirsin ama akraba atılmaz

• Bu okunmaz baş ağrısı yapar 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

okusanıza bir ::D biliyorum çok uzun oldu ama o zaman ben size biraz özet geçeyim kuzenimin sevgilisinin teyzesi beni yanlışlıkla faceten ekledi bende kuzenime bu kim diye mesaj attım o da dedi nerden tanıyon niye eklesin seni doğruyu söyle dedi. bende dedim valla kendi ekledi beni dedim. bir iki basit şey konuştuk dedim. dedi hemen bana ekran resmini çekip at dedi bende dedim bana inanmıyon mu diye böyle böyle başladı kaavga

• 3ay

Senin için okuyorum 😀

• olur öyle

0|0
    0|0
    • 3ay

kim haklı

• 3ay

Hersey insana dair hersey insan icin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...