Biriyle konusurken gozlere bakamamak veya bakarken rahatsiz olmak?

Bu durumdan nasil kurtulabilirim ve bu durumu yasayan yasamis olan var mi aranizda?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Özgüven eksikliği muhtemelen. Bunun dışında karşında seni korkutan biri veya hoşlandığın biri varsa olması gayet doğal gibi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alakasız birşey derse cevap veremeyeceğinden, içindekileri söyleyemeyeceğinden korkuyorsun. Her seferinde karşılık vererek aşabilirsin ancak bunu.. İkincisi yeni tanışacağın birinin gözlerine ilk sen bak, eğer çoook girişken bir insan değilse o bakamayacaktır sen baktığın için. böyle böyle geçer, üzülme ve merak etme..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Göz teması cok önemli.. Bazı şeyleri sözler değil gözler anlatır.. Rahatsız olmaman gerekir..

0|0
    0|0
  • 1 kere opim geçer

0|0
    0|0
  • Üstüne gitcen eksikliğinin

0|0
    0|0
  • çekingen bir insansın bunu yenmek için film izle. ve utandığın sahneliri utanmayarak izle.

0|0
    0|0
  • var ben. ama zamanla yapa yapa alıştırdım kendimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynısı bendede var yani uzun süre bakamıyorum bazı insanlara ya da bakmak istemiyorum bana samimi gelmiyo mesela bir arkadaşım var bana tavırları itici geliyo

1|0
    0|0
  • Normal bir sey bu bence

0|0
    0|0
  • of bende bakamıyorum özellikle yakınsa o kişi. bilmiyorum cidden sinir bozucu çok iyi anlıyorum dert etmemeliyiz ne yapalım..

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen ben de ya. Bide ozellikle erkekse daha da zorlaniyorum ve iyice rahatsiz edici oluyo

• aliscan

0|0
    0|0
  • Ben varım hala yasarim

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben de oyle dusundum ama ozguven eksikligim oldugunu da pek dusunmuyorum, yani kendimi guzel buluyorum, her gun giyinip suslenip disari cikiyorum kalabaliga rahatca girip yuruyebiliyorum ama bire bir konusmalarda ozellikle o kisi erkekse zorlaniyorum ve rahat olamiyorum.

Yükleniyor...