Yeni tanıdığınız biri sizden borç istese?

Size birkaç gün önce ihtiyacınız olduğunda moral vermiş biri ama borç lazım mış şimdi? Bunu isteyen erkek

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Önden moral verip arkasından borç mu istiyorsun len der ensesine yapıştırırım

1|0
    0|0
    • 3ay

Birde ben yurtdisinda yasiyorum yüz yüze hic görüsmedik

• 2ay

O aklini baska yere kullansin o zaman :-) benden ona ekmek cikmaz. Ne bicim insanlar var dimi korkunc birsey

• 2ay

Aynen öyle, ya özelden yazma şansın var mı bende birşeyler anlatmak istedim kendi yaşadıklarım hakkında ama buraya dökmek de istemiyorum sadece sohbet amaçlı?

En İyi Kız Görüşü

• valla brn ihtiyacı var istedi diye 1.500 verdim her ay elime ne kadar geçtiyse öğrenci halimle, sonra buluşalıö falan dedi o aralar param yoktu benim bunu söyledim ona, tamam ben veririm yediğimizi içtiğimizi sen sonra verirsin bana dedi kestim konuşmayı

1|0
    0|0
    • 3ay

Yani erkekler ne kadar basit oldu dimi.
      Birde arada aşk meşk de yok sadece ihtiyacım varken moral verdi bana o konu da biraz borçlu hissediyorum kendimi ona karşı

• 3ay

gerçekten gerçek erkek olmak marifet artık

Erkekler Ne Diyor 17

• Asla vermem. Klasik dolandırıcı yaklaşımları bunlar. Önce aşırı ilgiyle kurbanı kıvama getir. Sonra borç al ve üzerine yat.

1|0
    0|0
    • 3ay

Tamam tesekkür ederim yani kimsen kalmadi da etrafinda benimle tanisir tanismaz benden mi borc istiyorsun ayrica ben yurtdisinda yasiyorum

• 3ay

Teşekkürler tecrübenize güveniyorum

• 3ay

Rica ederim. Doğru yoldasın rahat ol :)

• Moral verdiyse karşılığında para vermek zorunda değilim. Kendime göre ödemelerimin olduğunu kusura bakmamasını uygun bir dille anlatırım.

1|0
    0|0
  • Direk keserim muhabbeti

1|0
    0|0
    • 3ay

Yani mümkün değil dimi

• Moral verdi diye para verirsen. Seninle nedem görüşmeye sevam ettiğini anlayamazsın. Verme bakalım ne yapıcak

1|0
    0|0
    • 3ay

Bende bir şekilde borçlu hissediyorum kendimi ama konu nasıl paraya geldi onu anlamadım. Yani aşk meşk yok onu da belirteyim

• 3ay

Tavsiyeni uygulayacağım teşekkür ederim. Bazen fikir almak insanın gözünü acabiliyor. Özelden yazabilirmiyim sana bir durum daha var burda yazmiyim

• erkek kızdan borç mu istermiş :D

1|0
    0|0
  • Vermem.

1|0
    0|0
  • Vermem

1|0
    0|0
  • Ben olsam vermem.

1|0
    0|0
  • Verme.

1|0
    0|0
  • Kolay kolay güvenmem bide para isterse imkanı yok

1|0
    0|0
  • Kadinlar cok saf

1|0
    0|0
    • 3ay

Neden istedi benden borç yüz yüze görüşmedik bile

• 3ay

Git çocuk esirgemeye ver ona verme

• 3ay

Doğru diyorsun çok tuhaf bir olay ilk defa başıma geliyor

• Veremem bir dosta para lazmdı ina verdim Kusura bakma der atlatrm

1|0
    0|0
  • Bende de yok derim.

1|0
    0|0
  • Sahsen ben kimseden isteyemem

1|0
    0|0
  • Vermem, ki o zaten böyle davranmakla yaptığı iyi bir şeyi paraya dökmüş oluyor.

1|0
    0|0
  • Niyetine göredir önce niyeti anlamak gerek gerçekten ihtiyacı varsa yardım elini uzatman gerekir

1|0
    0|0
  • Zor durumda olsa da birkaç gün tanıştığı ve daha yüzyüze bile görüşmediği birisinden borç istemesi normal değil. Verme

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• canım vlla bnd de yk 😒 derim. Yeni tanıdığım birine niye borç vereyim 😂

1|0
    0|0
  • Vermem.

1|0
    0|0
  • Hayir vermem borç

1|0
    0|0
  • Borç istemem ve botç para vermeyi sevmem

1|0
    0|0
  • saçma 3 günlük tanıştığım biri niye benden para istesin inanirsam para kopegi olsun xkdkzoeoso2oslem

1|0
    0|0
  • yeni tanym vermzdm

1|0
    0|0
Yükleniyor...