Kadınların ehliyet almasını öneriyorum çünkü..;?

Soru yukarıda 🙄

• İçersek kim kullanıcak
    4% (1)36% (8)20% (9)Oy Ver
  • Özgürlük sabihi olmak için almalılar
    92% (22)55% (12)74% (34)Oy Ver
  • Bir yerlere götürmekten sıkıldım
    4% (1)9% (2)6% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Seyehat özgürlüğünü kullanabilmesi için alması yanındayım ama kullanırken çok dikkat etmeye çalışıyorlar ve bu dikkatleri bazı şeyleri unutturuyor 200 km hızla sol şeritte ilerlerken aniden sola kırdı kaskım aynaya çarptı ayna kırıldı bende sallandım motorda sonra topladım ve durdum bana gelmiş beyefendi dikkat etsenize diyor. ki bende şunu söyledim "her şey go proda kayıtlı hanfendi sinyalsiz anında sol şeride daldınız yaşamımı. tehlikeye attınız gelip bana dikkat etsenize diyorsunuz. polisi arıyorum" dedim yok yok polise gerek yok dedi ya neye gerek var dediğimde cüzdanını açtı bir miktar vericeğim dedi öyle bir miktar parayı aldım biraz güzel meblağ yoluma devam ettim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben almalarından yana değilim... Bence almamalılar.. İstisnaları saymazsak trafikte 10 yıla yakın zamanım geçtiği için rahatlıkla söylüyorum, çok büyük sorunlara yol açabiliyorlar...

0|0
    1|0
    • 2ay

Çok yanlış düşünüyorsun herşey bir günde değişmiyor elbet bunlar olacak ki toplum değişecek.. hepsini kadınların üzerine atamazsın hoş bir düşünce değil..

• 2ay

Hepsini kadınların üzerine atmıyorum ki.. :) Ama kadın şoförlerin neredeyse hepsi ani durumlar karşısında tepki veremiyor. Tamam bu birazda toplumsal baskıdan kaynaklanıyor ama durumu değiştirmiyor.. En basit örneği vereyim ara yoldan caddeye çıkarken sol şeridin tamamını kapatan bir kadın şoför yüzünden omuz bölgem mahfoldu motosikletten düştüğüm için. Çünkü kadın ara yoldan ana yola geçerken bile defalarca duruyor. Ve dikkat et sene biraz diye bağırdığımda karşılığı e burdan geçseydin oluyor :)
      Harika kadın şoförler de var ama bunları farketmiyoruz. Çünkü hata yapmıyorlar.
      Elinde adres kağıdıyla çevre yolunda (ışık sayısı az ve serbest yollardır) aniden durup kazaya sebebiyet vermiyorlar :)
      Kurallara uyma konusunda 10 üzerinden 9 veriyorum ama onun dısında 0 0 0 :)

• Onermiyorum

0|0
    1|0
  • Almalılar.

1|0
    0|0
  • Mutlaka almalılar.

1|0
    0|0
  • Kadınların ehliyet almasını öğreniyorum çünkü kadınlar çiçektir :) :)
    http://i.giphy.com/XTjPw8lyLn5rG.gif

0|0
    0|0
  • Türk kadınları almasın
    Haricinde katılıyorum

0|0
    1|1
    • 2ay

Neden türk kadınları almasın ne kadar yobaz bir düşünce çok yazık..

• 2ay

Tamam almayız beyfendi sizin için..

• 2ay

Doğmamış çocukların canı için lütfen

• hepsi

0|0
    0|0
  • B dedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!