Kadın ve toplum sömürüsüne karşı erkek manifestosu nasıl?

1.) hesaplar ortak ödenmeli erkeğe yıkılmamalı
2.) toplu taşımalarda kadına yer verme dönemi geride kalmalı iki bacağınız var
3.) bayanlar önden lafı kaldırılmalı
4.) ölüm haberlerinde aralarında kadın ve çocuklarda var ifadesi kaldırılmalı aralarında çocuklarda var denmeli
5.) askerlere makul bir para ödenmeli ya da kadınlarda askere alınmalı
6.) sünnet yasaklanmalı
7.) kadınlarda erkekler kadar hediye vs almalı

not : öylesine yazdım

Güncellemeler:
2ay sukaplumbağası denen kezbanın yazdıklarına bakarak kevaşenin ne olduğunu görebilirsiniz gayet saygılı ve ciddi konuşamama rağmen dalga geçti ve lafı yiyince saçmalayıp gitti kendisi altımda çok inlemiştir onu terkedince hırslı kıskanç birşeye dönüştü 150 boyunda hobbit gibi birşeydir ama iyi sevişiyor ve dıbı oldukça sıkı ben genişlettim gerçi :)
2ay @Sukaplumbağası bunu görmen gerek

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazilarinda haklisin sonuna kadat da bazilarini cok manasiz ve gereksiz yazilmis kardesim oyle dusunursen hakli olarak bazi kizlarimizda o zaman sizdr sunu yapin biz bunu yaomayalim derler toplumda kadinin erkegin calisanin calismayanin hetkesin bir yeri ve gorevi var herkes krndi utopyasini yaratsa keske ama oyle. bir secenek yok napalim

0|1
    0|0
    • 2ay

haksız olduğum hangisi?

• 2ay

biliyorum zaten eğlenmek için yaptım %50 haklıyım :)

• 2ay

güncellemeyi oku haahaha :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hadi hepsini anladım da sünnetten size ne? İsteyen istediğini yapar. Sana ne acaba?

0|0
    0|0
    • 2ay

bu nesneldir erkek ve kız çocuklarına uygulanan sünnet çocuğun bedensel bütünlük hakkına tecavüzdür suçdur ve yasak olmalıdır

• 2ay

haramın azı fazlası olmaz hem sen benimkini iyi biliyorsun ve gayet memnunsun yoksa yetmiyormu?

• 2ay

Seninkini çevirip bir tarafına sokmasını da bilirdim ama ortada sokacak bir şey kalmamış. :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...