Yardım edin üvey babam sapık mı?

Annem ile birlikte yaşıyorum bir de üvey babam var. Annem sabah saatleri 08 ile akşam saatleri 19 arasında çalışıyor üvey babam emekli evde üç kişi kalıyoruz. Üvey babam ile tüm gün boyunca evde başbaşa oluyoruz ve ben bu durumdan oldukça rahatsızım. Üvey babamın bana karşı bir ilgi beslediğini düşünüyorum ve artık ondan tiksiniyorum. 18 yaşındayım üvey babam ise 65 civarında bir yaşta. Annem evde yokken bana karşı çok fazla samimi davranıyor bana sürekli uzun uzun bakıp gülümsediğini fark ediyorum hiçbir şey konuşmasak ortada komik bir durum olmasa bile sürekli gülümsüyor. Bana saçlarımın çok güzel olduğunu söylüyor. Bana yerli yersiz sarılıyor sürekli yanıma odama geliyor bana bakıyor odamın kapısını çalmadan girer uygun muyum değil miyim önemsemez beni sürekli öpmek istiyor hatta bazen dip dibe ve baş başa oluyoruz beni hafif sıkıştırır gibi oluyor öpmek için. Bir defasında beni dudağımdan öptü yanlışlıkla olduğunu düşündüm ama bugün beni tekrar öpmek istediğinde ona yanağımı uzattım ve bana ben dudağından istiyorum deyince sersemledim kimse ile bu konuda bir şey paylaşmadım. Her sabah odama girer yatağıma oturur ve dakikalarca beni seyredip odamdan çıkar. Dün gece uyurken bir rüya gördüğümü sandım irkildim ve uyandım aniden arkamı döndüm ve onun odamda olduğunu gördüm şaşırdım biraz da korktum sonra odamdan çıktı bende uyumaya devam ettim. Şimdi oturup her şeyi düşünüyorum bana pek de mantıklı gelmiyor. Annem bile beni bu kadar öpmüyor bana bu kadar sarılmıyor sabahları yatağımın kenarına oturup beni seyretmiyor geceleri odama girip bana bakmıyor. Bu durum bana bazen normal bazen anormal geliyor ne yapmam gerektiğini bilmiyorum kendimi çaresiz hissediyorum bu konuda görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

0|1
1922

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...