Yardım edin üvey babam sapık mı?

Annem ile birlikte yaşıyorum bir de üvey babam var. Annem sabah saatleri 08 ile akşam saatleri 19 arasında çalışıyor üvey babam emekli evde üç kişi kalıyoruz. Üvey babam ile tüm gün boyunca evde başbaşa oluyoruz ve ben bu durumdan oldukça rahatsızım. Üvey babamın bana karşı bir ilgi beslediğini düşünüyorum ve artık ondan tiksiniyorum. 18 yaşındayım üvey babam ise 65 civarında bir yaşta. Annem evde yokken bana karşı çok fazla samimi davranıyor bana sürekli uzun uzun bakıp gülümsediğini fark ediyorum hiçbir şey konuşmasak ortada komik bir durum olmasa bile sürekli gülümsüyor. Bana saçlarımın çok güzel olduğunu söylüyor. Bana yerli yersiz sarılıyor sürekli yanıma odama geliyor bana bakıyor odamın kapısını çalmadan girer uygun muyum değil miyim önemsemez beni sürekli öpmek istiyor hatta bazen dip dibe ve baş başa oluyoruz beni hafif sıkıştırır gibi oluyor öpmek için. Bir defasında beni dudağımdan öptü yanlışlıkla olduğunu düşündüm ama bugün beni tekrar öpmek istediğinde ona yanağımı uzattım ve bana ben dudağından istiyorum deyince sersemledim kimse ile bu konuda bir şey paylaşmadım. Her sabah odama girer yatağıma oturur ve dakikalarca beni seyredip odamdan çıkar. Dün gece uyurken bir rüya gördüğümü sandım irkildim ve uyandım aniden arkamı döndüm ve onun odamda olduğunu gördüm şaşırdım biraz da korktum sonra odamdan çıktı bende uyumaya devam ettim. Şimdi oturup her şeyi düşünüyorum bana pek de mantıklı gelmiyor. Annem bile beni bu kadar öpmüyor bana bu kadar sarılmıyor sabahları yatağımın kenarına oturup beni seyretmiyor geceleri odama girip bana bakmıyor. Bu durum bana bazen normal bazen anormal geliyor ne yapmam gerektiğini bilmiyorum kendimi çaresiz hissediyorum bu konuda görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

0|1
19|21

En İyi Erkek Görüşü

• ya ağzına geleni söyleyecen yaklaştırmayacan, 1 kere konuşcan pir konuşcan, soktugumunmoruguna, ağzının payını verecen ya polise gidecen, ya annene söyleyecen, ya da ver bana telefonunu adresini ben halledeyim ,

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu zamana kadar opucuklerdi bilmem ne bunu anlayamayack kadar saf olamazsin, kusura bakma bacisina hallenen varken hic bir kan bagi olmayan birinin yapmasi pek normal geldi. Opmesine izin vrrdgin icin kaybetmissin zaten adam Şu an ona izin verdigin icin is atiyosun bile sanabilir. Annendeki cesareti de tebrik ederim seni uvey babanla tek biraktigi icin. Ister buyuk konusmak olsun ister baska bir sey esim genc veya yasli olsun hic bir sekilde kizimi bir adamla yalniz birakmam bu kizima degil kars i tarafa guvenmedigim icin. U. Babani terslemelisin biraz annene soylemekle tehdit et annene soylemek istemiuorsan. Devam ederse de annene soyle bu boyle sadece opmekle devam etmez daha fazla edepsizlesir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Annem duysa cok üzülür ha oyle mi?
    Peki annen kızına tecavuz edildiğini bilse ne olur?
    Mutlu mu olur?
    Zil takıp oynar mi?
    ya da sen onu da mı gizlersin üzülür diye?
    taciz veya tecavuzun yaşanmasını mı bekliyorsun anneni haberdar etmek icin?

Kisura bakma ama sana inanmadım ben.
    Ayıp yaptığınız
    Ergen beyninizle, Burada insanların duygularıyla oynuyorsunuz.
    İnsanlarin size acıyarak bakması, acıması berbat birseyken siz bundan zevk alıyorsunuz.
    Ne hale gelmis bu gençlik arkadaş!!!

0|0
    0|0
  • üvey baban çook ağır sapık :D
    sana uzunca bakıyor sarılıyor öpüyor sonra bunları düşünüp kimbilir neler... neyse uzak dur ondan odanın kapısını kilitle hatta önüne barikat koy :D

0|1
    0|0
  • Sapık

0|0
    0|0
  • sapık olmayabilir. 65 yaşında bir insanın cinsel performansı ne kadar olabilir ki.

0|0
    0|0
  • sana niyetinin ne olduğunu anlaman için bazı özel tüyolar verebilirim...

0|0
    0|0
  • Şikayet et

0|0
    0|0
  • Annene hepsini tektek anlat

0|0
    0|0
  • Annene anlat. Ama ondan once gizli ses kaydı ya da kameraya cek

0|0
    0|0
  • sana saplamak istiyor.

0|1
    0|0
  • Dudaktan istiyorum dediyse iş bitmiştir Zaten
    Sana ilgisi var ve tepki vermezsen.
    bu ilerler.

0|0
    0|0
  • Uyar hiç sıkıntı etme anne ne söyleme 2. Defa olursa anne ne de anlat derim.

0|0
    0|0
  • trolololoo

1|0
    0|0
    • 2ay

Hahahah aynen bize söyleyene kadar annesine soyleyemicek sanki insani salak zannediyolar

• 2ay

@Katha Öyle kıçını koyduğun yerden rahat rahat gevşek gevşek ne de güzel yazıyorsun kusura bakma ama ben troll değilim bu iğrenç durumu yaşayan küçük bir genç kızım konduramıyorum annemin o adamdan boşanacak hali yok maddi gücü de yok annem de eminim çok üzülecek

• Annenle konuş. Sonra polise git.

0|0
    0|0
  • wow wow hoo... adres ver gelelim.

0|0
    0|0
  • Üvey babanın çocuğu var mı?

0|0
    0|0
  • Tepki göster. Şikayet etmekle tehdit et -anneni geçtim, polis falan de-, şiddet uygulamakla tehdit et. Ne bileyim gerekirse vur. Veya eline sert bir şey al, bir daha izinsiz girersen kafana geçiririm falan de. Sert ol yani. Uzak duracaktır.

0|0
    0|0
  • Durumu annene anlat.
    Çözüm olmazsa, sana bir daha dokunursa, kasıklarına tekmeyi patlat. Polisi ara.
    Muhatap olma.

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

• babanla aran nasıl görüşüyor musun gerçek babanla

0|0
    0|0
  • Oha bu ne böyle okurken sinirlendim. Bence annenle paylaşmalısın bunu aksi takdirde allah korusun yine böyle bir gün başka şeyler yapabilir beklenir yani

0|0
    0|0
  • Canım gece yatarken odanın kapısını kilitle lütfen. Sana ilgi duyuyor olabilir sen genç kızın aman dikkat et kendine ve annene bu konudan bahsetmek lütfen ve ondan uzak dur bisey derse tersle

0|0
    0|0
    • 2ay

Bir akşam balkonda annem ile oturuyorduk annem kucağıma yattı sonra salondan yanımıza o geldi ve bana masaj yapmaya başladı ellerinin südyen askımda dolandığını hissettim yapma dedim annem de sen mi geldin dedi ona o da hemen kendini düzeltti daha sonra ben dayanamadım odama gittim kapımı kilitledim dakikalarca ağladım annem yattı o yine bana bakmaya odama geldi grip oldum sanmış burnumu çekiyordum bana rulo peçete getirdi ve ağladığımı gördü neden ağlıyorsun diye sordu ben de bir şey olmadığını söyledim ertesi gün seni ben mi üzdüm diye sordu ben de hayır dedim ben seni üzecek senin istemediğin hiçbir şeyi yapmam dedi bana

• 2ay

Annem ertsi gün odamın kapısını neden kilitlediğimi sonra sabah odama girmek istemiş girememiş işe gitmeden ben de giyiniyordum geceden kilitli kalmış unutmuşum dedim

• 2ay

Eğer trollsen inşallah böyle bişi yaşarsın. Bu resmen bu konuda mağdur olanların duygularıyla alay etmektir.

• Pislik herif dudaktan demiş birde ya. Bence ses kaydi falan yap annenin haberi olmadan. Çünkü kabullenmesi zor olur. Delil olsun elinde. De ki nasil bana diyebildin dudaktan opeym diye oda cevap verir zaten o arada kayıt etmiş olursun. Ay sinir oldum azginlar ya opturme kendini hadsiz adam 😤

0|0
    0|0
  • Aklıma Kırgın Çiçekler dizisi geldi.
    Kanıtınla birlikte önce annene daha sonra da polise git. Kanıt olmasa da git, her türlü git anlat yani. Seni taciz ediyor, iş çığrından çıkmadan bir an önce önlemini al.

0|0
    0|0
  • Anana soyle salaklik etme. Aynen davranislarini anlat sicsin agzina

0|0
    0|0
  • çok sinirliyim şu an hemde çok bir an önce bütün herşeyi annenle paylaşmazsan pişman olabilirsin hemde hemen paylaş kapınıda kilitle annen geldiğinde açki annende durumun ne kadar ciddi olduğunu görsün

0|0
    0|0
  • Annene söylesene kızım ne işin var burda? Kapını da kilitle

0|0
    0|0
  • şarkıyı işte adam sana safmisin

0|0
    0|0
  • Evet sapık. Annene söyle

0|0
    0|0
  • Pedofili olabilir :/

0|0
    0|0
  • Sapık o ondan uzak dur ya da tersle bağır hiç iyi davranma bence

0|0
    0|0
  • COK MU KİRGİN CİCEKLER İZLEDİN?

0|0
    3|0
  • Bu durum tamamen anormal odanı kilitle dikkatini çekecek şeyler giyinme be kendini bidaha sakın öptürme ve yanında kalma

0|0
    0|0
  • Neden bu iğrenç şeyleri uzun uzadıya gereksiz yere anlatıyorsun. Hemen annene söyle tabi ki hem de hemen. Ondan ayrılsın.

0|0
    0|0
  • Kapını kitlemezsen s*kmesi yakındır

2|2
    0|0
  • Ya simdi dusunuyoum dede torun iliskisine mi giriyor yok sana ilgi godteriyor desem yasi basini almis ne derecr islevlidir ama biraz abartiyor o kesin bence bir annenle konusmalisin

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...