Zevk İçin Kabloları Çalan Hırsızın Haberini Okudunuz Mu (Adana Değil İzmir Bu Sefer) ?

İnanıyorum ki başka ülkede göremezsiniz böyle tip haberler hırsızlık bildiğiniz gibi bir şeyleri çalmaktır genelde para kolay yoldan para kazanmak için geceleri evlere giren güzel kardeşimlerdir hırsızlar. Bu hırsız dostumuz tam tersi bu işi meslek olarak değil de zevk için yapıyormuş hobisi adamın bir nevi bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz :)

#İzmireSelamlar :) #Başkaülkedeyaşayamam Zevk İçin Kabloları Çalan Hırsızın Haberini Okudunuz Mu (Adana Değil İzmir Bu Sefer) ?
#pilavımıkaybettim #Haber #Hırsız #Kablolar #İbretlikHaberler #Zevkalmaklazım :)

1|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İkilen döt dikiş tutmaz derler, adam takmis kafaya )))

0|1
    0|0
    • 2ay

aynen inadına soyacak lafta 20 tl ile kurtulacak akıllı adam demiş senin paran için çalmıyorum :D :D

• 2ay

Adam, hirsiza ezik muamelesi yapip asagalamis usta, parayla adami satin almak istemis, birak adam meslegini icraa etsin, senin paran coksa git baskasini al yani dimi ))))

• 2ay

aynen ya öyle demiş bir nevi çok doğru usta :)

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...