Tokatlıları nasıl bilirsiniz benim gibi tokatlı var mı?

Nasıl bilirsiniz arkadaşlar

Güncellemeler:
3ay Tokatlyız :D
3ay Dürüst olun :D

0|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 6

• Tokatlıyım. Severim, iyi insanlardır. Kötülük gelmez. Şehirde vukuat pek yaşanmaz. Rahatlarına düşkündür diyebilirim.

0|1
    0|0
  • Ünide oda arkadaşlarım tokatlıydı, geneli iyi çocuktu. "Ecük, Eyce" kelimelerini duymadığım gün yoktu şimdi bende kullanır oldum.

0|1
    0|0
  • Tokatlı tanıdıklarım var elbet. Samimi ve içtenler üstelik dobradırlar ve ben onların bu huylarını seviyorum.

0|1
    0|0
  • 1 sene Tokat da okumuş birisi olarak açık ve net konuşmak gerekirse;
    -İnsanlarının geneli yobaz, cahil ve öğrencileri aşırı bir şekilde para kaynağı olarak görüyorlar.
    -Üniversiteyi o satın tepesine yapanın ben nasıl bir zihniyete sahip olduğunu, neye dayanarak oraya yaptırdığını anlayamadım.
    -Tokat da karşılaştığım hoş, iyi insanların büyük çoğunluğu benim gibi farklı şehirlerden gelmiş insanlardı.

Özetle o sene iyi geçmedi, Tokat is bad country. 👎

0|0
    0|0
    • 3ay

her yerde var hepsi iyi olcak değil ya çoğu il üniverste geçim kaynağı

• 3ay

Ben ayrıldım, hadi kurtuldum, okuyanin birçok kişi de ayrılmaya çalışıyor.
      Tokatlı olabilirsin, laf ettirmek istemiyor olabilirsin, ama soru sormuşsun, eleştirilere açık olman gerekiyor.

• 3ay

kardesim eleştriye açığım sivasta öyle veya başka illerde ben acemliği mesela bilcikte yaptım askere internet 4 lira saati sivile 1 oranın kaynağıda asker yalnış düşünce senn

• Yemekleri güzel bir onu biliyorum 😄

0|1
    0|0
  • Eleştiri kaldırabilir misin?

1|0
    0|0
Yükleniyor...