Karşı cinste boya önem veriyor musunuz veriyorsanız kaç cm ideal? Ve kızlar erkeklerde küpe sizce nasıl duruyor?

Size göre boy konusu dert edilebilecek bir konu mu? Erkeklerde küpe nasıl duruyor?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• 175 boyundayım. Benden uzun olmasın yeter 168-70 idealdir. Erkeklerde küpe yakışan var yakışmayan var. Bence abartılmadan sol kulağa takılmasında bir sakınca yok. Erkeklik giyim kuşamla ölçülecek kadar düşük bir mesele değildir.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benden biraz uzun olması yeterli

0|1
    0|0
    • 2ay

175 boy sence nasıl? Ve küpe hakkında ne düşünüyorsun?

• 2ay

Yakisana güzel küpe severim. Boyun da iyi işte ne kötüleri var ayakkabıyla 78 falan oluyosun kendine gore kiz rahat bulursun

• Basılarında iyi bazılarında kötü duruyor bunu anlamak için çevrenin görüşüne bakmak gerek bana göre en ideal boy 188 felan ama normal olarak 180 diyebilirim

0|1
    0|0
  • Fazla uzun olması şart değil ama boyu kesinlikle 1.75ten fazla olmalı diye düşünüyorum. Küpe... Erkekleri erkeklikten yoksun eden bu takıyı neden takasınız ki? Gerçek bir erkek gibi görünmek istiyorsan küpe takmamalısın.

1|1
    1|1
    • 2ay

Küpe erkekleri erkeklikten yoksun mu ediyor? Sol kulağa normal siyah bir küpe de mi sence öyle?

• 2ay

bunu soran zaten istiyodur çevrenin böyle tepkiler vermesi saçma en azından erkeklere yakışmıyorde resmen küpe takan erkek değilsin diyorsun

• 2ay

Birşey paylaşırken düşelere karşı olmamayı göze alarak paylaşım yapılmalı o zaman. Bunlar benim düşüncelerim.

• Ben kısa erkek severim. mafya agası gibi olcak küpe ne lann

0|1
    0|0
  • 1.70 ustu - 1.90 alti olmadi hatta 1.90 bile fazlaa bana :D. Bazisina yakisiyor

0|0
    0|0
  • 190 iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• vermem tabi cüce olmadığı ya da deve gibi olmadığı sürece 184 boyundayım , erkek isterse küpe takabilir.

0|1
    0|0
  • boya önem vermem

0|0
    0|0
Yükleniyor...