Hiç iyilik yaptığınızı düşünüp daha sonra ise bunun aslında bir kötülük olduğunu fark ettiğiniz oldu mu?

Ben başlıyorum Lise de arkamda oturan kızın sayısalı hiç iyi değildi. Fizik/Kimya/Geometri/Matematik sınav kağıtlarını çözmüştüm sene kaybetmemişti. Belki de kötülük yaptım hazıra alıştırdım peki ya siz?

1|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• 99 depreminde başımızdan şöyle bir olay geçmişti. Yan apartmandaki kapıcı dairesi çok aşırı küçük ve hava almayan bir yerdi. Apartman da amcamlara aitti. Biz de kapıcı ailesini çok severdik. Babam onların evini görüp hallerine acımış, burda yaşanmaz deyip amcamlarla konuşup onları bizim apartmandaki kapıcı dairesine aldırmıştı. Bizim apartmandaki daire 2 katı büyüklüğündeydi. Bunlar taşındıktan 1 ay sonra deprem oldu, bizim apartman yıkıldı ve kapıcıyla hamile karısı rahmetli oldu. Çocukları öksüz ve yetim kaldı. Çocukları çok aradı babam ama haber alamadı. Yan apartman yıkılmamıştı orda kalsalar yaşayacaklardı. Hep bunu acı ve üzüntüyle hatırlarız.

0|1
    0|0
    • 2ay

Acayip bir durum her ne kadar iyilik yapmaya da çalışsan insan psikolojisi kaldırmaz bunu

En İyi Erkek Görüşü

• olmustur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...