Tanıdığınız bir kadın/erkek eşini aldatıyor olsa eşine söyler miydiniz?

Doğruyu bilmesi gerektiğini düşünür müsünüz?

0|0
21|21

En İyi Erkek Görüşü

• gunumuzde cok kötü yerlere geldık , şimdi söylesek ucu bıze bıle dokunabılıyor !!!

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kanıtlarla birlikte söylerdim

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Yarar zarar dengesi gözeterek söylemem. Kaldı ki ben yanılıyor olabilirim. Aldatıyor gözüyle bakıyorumdur ama aldatmıyordur vs. Belki aldatıyordur ama kendileri bu durumu toparlayacaklardır vs. Özetle söylemem.

0|0
    0|0
  • Vardı söyledim
    Olan bana oldu kötü olan ben oldum

0|0
    0|0
  • O pisliğin icinde olamam söylemem ama bir daha da görüşmem kadin erkek farketmez hic kimse ihaneti haketmiyor

0|0
    0|0
  • Evet picliğine sdasda

0|1
    0|0
  • Onlar tekrar barışır olan sana olur. İspiyoncu kalır adın hiç girme öylelerinin arasına ne halleri varsa görsünler

0|0
    0|0
  • Hayir... cok yakinimsa sadece aptal yerine koyulmasina mani olmak icin belki

0|0
    0|0
  • Bulaşmak istemem.

0|0
    0|0
  • Karı koca arasına girilmez

0|1
    0|0
    • 3ay

KArın aldatsa ve bir tanıdığınız bunu bilse sana söylememesini istersin yani

• 3ay

Söylerler normal şartlarda ama günümüz şartlarında herşey bir tuhaf olmuş. İnsan korkuyor çekiniyor böyle şeylerden. Birde üstüne iftiracı damgası yiyorsun.

• soylemesen daha ıyı

0|0
    0|0
  • Söylenmeli ama uygun dille

0|0
    0|0
  • beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Söylemem bu onun tercihi beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • hemen

0|0
    0|0
  • Yani sorman bile hata

0|0
    0|0
  • not bırak

0|0
    0|0
  • fikrim yok

0|0
    0|0
  • Hayır söylemem onu düzeltmeye çalışırım baktım düzelmiyor bende onunla birlikte takılırım 😂

0|1
    2|0
    • 3ay

aldatılan kişinin yerine koy kendini

• 3ay

Takılıyorum Tabikide aldatmak sağlıklı bir davranış değil kimse aldatılmakta istemez bende istemem o yüzden aldatmam ama tanıdğın biri bunu yapıyorsa şiddetle uyarırım

• Daha önce yapmışlığım var söylerim gerçi öZel bir durumdu çocuk aldırdıkları için söylemiştim

0|0
    0|0
  • tabikide hayır sonra sende suclu oluyorsun.. agrısız basını derdemı sokacaksın

0|0
    0|0
  • Hayir karismam eger esi ile cok samimi isem aldatan kisiyi uyaririm ayagini denk al diye

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen aldatılsan ve başkası bunu bilse sana söylemek yerine böyle yapmasını mı tercih edersin?

• 3ay

Evet. Hayat hakkinda tecrube gerek. Cunku bu durumun benim bilgim disinda engellenmesi benim duruma ayikip hepimizn hayatini mahveymemden daha iyi olabilir. Ben kariyi vursam hapse girsem daha mi iyi

Kızlar Ne Diyor 20

Yükleniyor...