Sizce yaniliyor muyum ben?

Arkadaşlar oncelikle ciddi olmayan her kimse buraya yazmasin. dikkate almiyorum. burada insan gibi soruyorum ve insan gibi cevap istiyorum. siz birine iyilik yapcaksiniz evde kek yapmissiniz ama etrafta eli gücü yetmeyen insanlar var. ama anneniz uyuyor ve sizde keki kendiniz yapmissiniz ve pisirmisiniz paranizla tabi. ama iyilik yapcaksiniz ve kimse görmesin istiyorsunuz. zil caliyor bir anda ve kalkiyor tabi ablaniz kime vereceksin onu bir yandan anneniz bagiriyor kiiizzz nereye gotiyirsun onuuuuuuuuuu diye aptal bir ses tonuyla sonra siz sinirleniyor ve bagiriyorsunuz b.. KK mi var ya birşey yapamiucak miyim sizden gizli diye. ama bu insanlar sizi sürekli suçlayan negatif yüklü agizlarindan sizi assagilayan kelimeler sarfeden aile bireyleri. günlük hayattlarinda hep dert fiskirtan kişiler. artik yetmiş size. ve size kotu kotu kelimeler sarfesiyor. yani hep biz deriz ama senin kotu kelime deme hakkin yok diyen insanlar. babaniz da ona keza tabiki. bu evdeyken benim evimden birşey cikaramazsinnn dedi annem ve pis pis onur kirici konustuuu. ben asiri derecede zordayim. atama bekliyorum ama mağazada veya başka yerde calismak istsem de babam izin vermiyor pislik yapiyor. aile bireyelrim acayip derece bencil hep bizim dediğimiz olacak diyen insanlar. basa cikamiyorum. iletisimlerimiz çok bozukkk. sizce ben haksiz miyimmm kafayi yemek uzereyim. allaha yalvariyorum hayirli meslek kapisi için. yeter artiikj cekemiyirum

0|1
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Tabiki haklısın. Ailelerin bu konuda baskısına anlam veremiyorum. Benimde kız kardeşim var, arada bir bizde bazı şeylerden kısıtlıyoruz ama bu sakınma ve koruma duygusundan kaynaklanıyor olsa gerek. Ama senin yaşadığın gibi durumlar yaşamıyoruz. Ne diyeyim Allah yardımcın olsun ve gönlündekini versin. Ailende görmediğin saygıyı, hayatını birleştireceğin insanda görmen dileğiyle. Dediğin gibi, insan olarak konuşmak istediğindede baş tacısın bunuda unutma..

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...