Çok önemli bir konu lütfen yardım edebilecekler ve saçma sapan cevaplar yazmayacaklar?

sevgilimin ablası trafik kazasında hayatını kaybetti. sevgilim kazaya sebep olan adamın hapse girmesine onay vermedi çocukları/ailesini düşünerekten. fakat sevgilimin ablası ile aynı arabada olan bir kız daha ölmüş onun kardeşi adamı hapise attırmak için sevgilimi ikna etmeye çalışıyor. konuşarak olmayınca kavgaya gectiler birkaç seferdir sevgilim onaylamak istemediginden dolayı kavga ediyor. Fakat iş böyle süremez. Nasıl bir karar vermeliyiz bilmiyoruz. Lütfen mantıklı bir çözümü olan varsa cevap versin çok önemli.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Rabbim kimseye bu acıyı yaşatmasın. bende küçükken tarfik kazası geçirdim. Ailem oğlumuz kurtuldu çok şükür başkasının zarar görmesini istemeyiz diye şikayet etmediler. şöför her gördüğü yerde öperdi beni

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sevgilinin ablası çok güzel düşünmüş ama o adamıda anlamaya çalışın sonuçta oda kardeşini kaybetti psikologdan yardım alın 3 unuz gidin anlatın o size dogru yolu gosterir bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dosyaya 3. kişi olarak gerçekleri anlatan bir dilekçe ver hakim onları getirir doğru yola

0|0
    0|0
    • 3ay

yapabileceğim bir şey değil malesef.. bazı sebeplerden ötürü.

• 3ay

hapse atcak olan insanlar değil olay ve kanıtlardır.. şikayetçi olmaması hapse girmeyecek manası taşımaz. sanırım taksirli birden fazla kişinin ölümüne sebep olma davası. o halde şikayete bakmazki bu durum yani değişecek bişey olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...