Bu sitede birine güvenebileceginizi cidden dusunuyor musunuz?

Guvenen varsa dikkatli olsun😏 yillardir tanidigim insandan kazik yedim yahu siz siz olun dikkatli olun. gercekten guvendiginiz biri var mi?

2|0
31|58

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Güven çok kolay kazanılabilen bir olgu değil. O yüzden güven duyduğumuz ya da o güveni verdiğimiz kişileri elimizde tutmaya çalışmalıyız her zaman. Çünkü gerçekten günümüz koşullarında güvenilecek insan sayısı o kadar çok azaldı ki. Benimde bu sitede güvenebileceğim bir insan var elbetteki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Ha sanal ha gerçek iş yine sende biter birini tanımak istiyorsan yakınlaşacaksın sohbet edeceksin bir süre yorumlarına dikkat edeceksin yorumlarına yorum ekleyip bir dinleyeceksin iyi ya da kötü çıkar kokusu bu sitede çok salladım onlara selam olsun :) empati kurma insanları tanımada en iyi yoldur. insanların iç yüzünü kısa sürede öğrenirsin

1|0
    0|0
  • Guven sarsacak kinulara girmezsen guvenmen gerekmez buda zaten cozumdur

1|0
    0|0
  • @mastergreeneyes
    bu adama güvendim, inandım :D

1|0
    0|0
  • Bunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Güven kavramı kolay kazanılmaz; çoğu insana güvenilmez haklısın. Bu sitede güvenebileceğim bir insan var.

1|0
    0|0
  • Benden başkası yalan

1|0
    0|0
  • Biriyle evlenecektik hatta.. meger kahpe yuz kisiyle fingirdiyormus 50 sosyal agda;)) benden iyilerini bulacak;))))

1|0
    0|0
  • Bu siteden kimseyle yüzyüze görüşmeden güvenmem. Ve o zamana kadar da yaptıklarından ve söylediklerinden hakkında belli bir fikre sahip olurum.

1|0
    0|0
  • İnsanlarla ilişkilerimi güven üzerine inşa etmem çevremdekilere bile zar zor güvenirken burada güvenebileceğim insan olduğunu sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Güveneceğin kişiyi seçmeyi öğrenene kadar daha çok darbe yersin , her yerde güvenilir insanlar vardır.

1|0
    0|0
  • evet neden olmasın

1|0
    0|0
  • bu sitedekiler insan degil mi? guvensizlik bu siteyle alakali degil, toplumla, insanlarla alakali. twitter'daki bir insana bu sitedekinden daha fazla mi guveniyosun sanki?

1|0
    0|0
  • Uzerinizde ne var kizlar
    Hadi yazın

Güvenin sevin sevisek mi?

Örnek niteliğinde olsun istedim

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama ben dahil buradaki insanların belli bir takım sorunları olduğunu ve sanki birşeyleri eksik ve ondan dolayı burada olduklarını düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • belli olmazz

1|0
    0|0
  • Var 1 2 kişi

1|0
    0|0
  • Her zaman tetikte olmalısın.

1|0
    0|0
  • Güvendim, Boşa çıktı
    o yüzden kimse güvenmiyorum :)

1|0
    0|0
  • Yok.

1|0
    0|0
  • şifreli konuşarak konuşmasından anlarım kişiyi ;)

1|0
    0|0
  • 2 kişiye güveniyorum burda ikiside çizgisini değiştirmedi gerisi tırt

1|0
    0|0
  • Ulan! Ben gerçek hayatta insanlara güvenmeyi biraktim sen sitedede sanalda diyon tabikide güven olmaz 😊

1|0
    0|0
  • olay karsılıklı güven

1|0
    0|0
  • borç mu verdin

1|0
    0|0
  • Yok düşünmüyorum, hatta senin organ mafyasından olma ihtimalinin bile var olduğunu düşünüyorum. elimi versem sülalemi alırsın misali

1|0
    0|0
  • Güvencek napıyonuz cok merak ediyorum...

1|0
    0|0
  • malesef

1|0
    0|0
  • Evett

2|0
    0|0
  • @AtarlıÇilli var güveniyorum ben ona

2|0
    0|0
  • Ben kardeşler dışında arkadaşlarıma güvenmiyorum sen hala site diyon