Metroda uyuma numarası yapanlara ne diyorsunu?

Evet arkadaşlar geçende Kartala doğru metroya giderken bu görüntüye şahit oldum. Ya niye uyuma numarası yapıyorsunuz ki? Yerinizi vermeyin tamam anlarım ama böyle saçma oyunlara gerek yok sadece kendilerini rezil ediyorlar.. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?
Metroda uyuma numarası yapanlara ne diyorsunu?

Güncellemeler:
2ay Bana göre erkekler bayanlara yer vermek zorunda değil sonuçta onlarda insan belki yorgundur vs bende genç sağlıklı bir insansam gerek yok zaten böyle şeylere ama böyle komik hallere düşmelerine kızıyorum. Yaşlı ya da hamile biri varsa tabiki yer verilmeli o ayrı.

0|0
15|22

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar uyuma numarası yapıyor kızlarda hiç oralı olmuyor sadece erkekler değil kızlarda yer vermiyor artık :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uyumuş olabilirler, uykuda numarası yapıyorlarsa bile bu yer verme olayından çok çektikleri içindir. 30-35 yaşındaki kadın bile sırf kadın olduğu için yer verilmesini bekliyorsa kusura bakmasınlar uykuda numarası yapar yine de yer vermem. Bir de bakışlarıyla "kalksana ben oturcam" diyen kesim var. Sabahtan akşama kadar çalış, bütün gün ayakta dur, ayakların şişsin ama genç olduğun için senden gayet iyi durumda olanlara yer vermek zorunda kal. Yok böyle bir şey arkadaşım. Elbette hamileye, yaşlıya yer vereceksin ama evinde kolbastı oynayan, yaş 70 iş bitmemiş diyen amcaların benden yer beklemesi oldukça ironik.

1|1
    0|0
    • 2ay

zaten kadınlara yer verilmesi gerektiğini savunmuyorum zaten karşıyımda... ama bu türlü uyku numaralarına gerek yok genel anlamda sadece bu misalde değil. Yani yerini vermiyorsan verme illa uyuman mi lazım?

• 2ay

O bakışlara maruz kalmamak için uykuda numarası yapılabilir. Bu insanların numara yaptığını da kesin bir dille söyleyemeyiz. Ayrıca bu kişileri burada böyle teşhir etmen suç. Yerinde olsam @KizlarSoruyor hesabına sorunun kaldırılması için mesaj atardım veya sorudaki fotoğrafta yüzlerini mozaikleyebilirsin

Erkekler Ne Diyor 21

• ben bir şey diyemiyorum

0|0
    0|0
  • Ben zaten ya kartal metrosunda ya da bagcilar tarafinda goruyorum bu tür insanlari bu bolgelerde boyle malesef ben bunlari gorsem sinirden cok gülme krizi gelir :D

0|0
    0|0
  • O metroya mini etekli bir Rus binse yine aynı manzara olur muydu acaba

0|0
    0|0
  • Onca kalabalıktan geçip neden benım başımda beklıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi uyumuş..
    Acaba horladılar mı :o
    Sonda ki horlamış gibi :o

0|0
    0|0
  • Gecen kadikoyden bindm maltepe ye gidiyordm kadin gozum icine icine bakiyordu kalk hadi bn oturcam gibisinden 😂😂

0|0
    0|0
  • Başımıza gelip dikilen olmasa sürekli uyuma numarası yapmayız :D

0|0
    0|0
  • Kal kız kalk yerine yat diyorum :D Aslında bunlara bardakla çiş numarası yapacaksın :D

0|0
    0|0
  • Uyanik geciniyorlar :D

0|0
    0|0
  • Uyumak istemişler

0|0
    0|0
  • sarki soylerken tokat yiyen adamin yerinde olmalarini istiyorun

0|0
    0|0
  • her erkek kadınlara yer vermeli bende bunları anlamıyorum

0|0
    0|0
  • ohoo ben 20 durak boyunca aynı sayfayı okuyana bile denk geldim

0|0
    0|0
  • Niye yapsınlar ki ben onu kızlardan görüyorum erkeklerden değil.

0|0
    0|0
  • Yasli hamile ve hastalar haric kimseye yer vemem.
    Teleffinumla oynarm video izlerm.

0|0
    0|0
    • 2ay

işte bende böyle olun diyorum nuamralara gerek yok hepimiz genç dinç insanlarız cinsiyetimiz farklı diye yer verilmez

• 2ay

Kiz erkek esittir. Ama bayanlara yer vrrmek ksiye gire degisir saygili efendi bayan ayakta olusundan rahatdiz olup veren ksilerde var tabiki.

• 2ay

Ruh halime gore de degisiyor bazen yasliarads vermiyom ayakda dursun ayaklari acilsin butun gun evde oturuyorlar caliscak halleri yok ya?

• Ahahah 😂😂😂 şerefsizler

0|0
    0|0
  • Belki de numara yapmıyorlardır.

0|0
    0|0
  • bunlar pek numara yapmıyor gibi ,

0|0
    0|0
    • 2ay

aslında konu onlar da değil tam olarak belki numarada olamyabilir ama neden uyuma numarası yapıyor bşr çok insan? komik yani.. yerini vermesin olsun bitsin illa böyle oyunlars gerek yok

• Salagaw yatıyor

0|0
    0|0
  • Bende yaparım :-)

0|0
    1|0
  • bunlar gece 10 posta atmışa benzıyor ahahah :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• en soldaki harbiden uyumuş sanırım ajhkd

0|1
    0|0
  • İzinsiz görüntü almak basiniza sıkıntı getirebilir.

0|0
    0|0
  • ben zaten erkeklerın kadınlara yer vermesıne karsıyım. kadın da butungun calısıp yoruluyor erkek de yoruluyor. herkesın oturmaya hakkı var. bazı kadınlar oyle bakıyorkı oturan erkeklerın gozlerının ıcıne onlar da numara yapmak zorunda kalıyorlar dıye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • niye her şeyi istediğiniz gibi anlıyorsunuz? üçüde uzun yol gitmiş ve yorulmuş olamaz mı. bende sevgilim ve bir arkadaşımla bayağı gezmiştik sonra hepimiz uyumuşuz ama bol bol yer vardı zaten.. bir insan yorgun ve ayakta kalacak hali kalmamış olabilir genciz diye her şeyin üstesinden gelebiliriz anlamına gelmez.

0|0
    0|0
    • 2ay

güncellemeyi oku. ben zaten genel olarak diyorum sırf bu misalde değil.. yani uyuma taklidi yapmasın kimse yorgunda yerini vefmesin okadar

• 2ay

sen kimsin ki ayrıca başkalarının fotoğraflarını internete veriyorsun? senin yaptığın marifet mi? gelmiş burada başkalarını yargılıyor birde

• Adamları buzzzlasa idin suc.

0|0
    0|0
  • vay garibim :D

0|0
    0|0
  • ağızı açjk olan harbi uyuyo ama 😂

0|0
    0|0
  • Komik gözüküyor 😁

0|0
    0|0
  • Şahsen ben gözlerimi kapatmayınca araba tutuyor olumlu yönden bakamaz mısınn?

0|0
    0|0
  • 3 ayıcık kardeşler vernisler omuz omuza:))

0|0
    0|0
  • uyumuş bunlar be baksana ağzı 5 karış acik😂

0|0
    0|0
  • Numara değil ki ben ciddi ciddi uyuyorum rüya bile görüyorum yani numaradan değil. 😂

0|0
    0|0
  • Belki gerçekten uyuyorlar 😐

0|0
    0|0
  • Ben kulakligi takiyorum direk dibimde bekliyor koca koca adamlar kadinlar... Bir taneside demez mi ben hamileyim hava sicak yer verin ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...