Kumpir ve waffle hic yemedim denemek istiyorum nasil siparis vericegim?

arkadaslarim cok israr ettiler kumpir ve waffle yemeye gidecegiz ama ben hic yemedim daha once önerilerinizi alabilirmiyim?

0|1
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Waffle ı karışık al. Çikolataya bayılmıyorsan alma çünkü ağır olur. Waffle dan ziyade kumpir çok daha ucuz ve değer. Waffle yerine başka tatlı al bence

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarında iyi mide varmış kumpir ve waffle üst üste yemen imkansız 2 öğün yemek yapmış gibi olur sun ki kumpir ı tek kişi çok zor bitirir ve miden davul gibi şişer aşırı büyük ve doludur ama tavsiye ederim ama farklı zamanlarda ikisine birbirinden lezzetli 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Abe bize şuracıktan 2 kilo wuflle uzatır ver

diyerek sipariş verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Yemeksepetine gir çoğu yerde satılıyor sipariş ver 40 dakika da gelir

0|0
    0|0
  • En güzel waffle bimde satılıyor HOLLANDA markası ondan alıp mikrodalga da ısıtıp ilave birşeyler ekleyip yiyebilirsin en kalitelisi BİM de.

0|0
    0|0
  • kumpir tam karışık yaptır güzel bir tadı var. wafle sekerli

0|0
    0|0
  • Waffle bayar insani

0|0
    0|0
  • waffle yi sadece çikolatalı almanı öneririm, karışık olanlar güzel olmuyo :D

0|0
    0|0
  • sen niye yaşıyon ki yemediysen :)

0|0
    0|0
  • Gömül işte ne önerisi ıstakoz değil alttarafı patates yani kabuğunu yememeye çalış :D

0|0
    0|0
  • Ordan bir kumpir bir waffle diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • yemek sepeti :D

0|0
    0|0
  • waffle süper ya nutelllalı muzlu bak :D kumpir ben de yemedim de güzel duruyor

0|0
    0|0
  • Cagırıp garsone ne yemek ıstedıgını soylıcen

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Kumpir severim ama yapıldığı yer önemli İstanbul'da ünlü bir yer vardı unuttum adını waffle da aynı şekilde kötü yerde yediğin de bir daha asla yemek istemezsin

0|0
    0|0
  • Yemeksepetinden edebilirsin kumpir cok guzel baya seviceksin

0|0
    0|0
  • Kumpir alıcam de bir kağıt veriyorlar ordan içinde olmasını isrediklerini isaretliyorsun kumpir geliyor kasma bu kadar waffleda aynı şekil

0|0
    0|0
  • Kumpir kısır, rus salatası, zeytin, mısır, varsa tavuk ve köfte koydur.
    Waffle hiç sevmiyorum ama neli dondurma, neli sos vs istiyorsan söylüyorsun

0|0
    0|0
  • arkadaşların verir senin yerine sipariş :D

0|0
    0|0
  • Utanmayi sıkılmayi bir kenera birakip daha önce hic yemedim desen mesela? Bu kadar mi zor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...