Erkekler hangi durumda kadından para isteyebilir?

Kızlar sevgiliniz veya konuştuğunuz bir erkek sizden az miktarda para isterse verir misiniz?
Erkeğin kadından para istemesi normal mi? Doğru mu?
Erkekler siz kadından para ister misiniz?
Dürüst olun.

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• bekarsam asla ne olursa olsun kadın parası yemem hesap odetmem bır beklentı ıcınde olmam. kıyamam ben bır bayan zor şartlarda para kazanıyor. erkek gıbı değil iş bulmakta daha cok zorlanıyor. bir kadın calıştığını kendi istemedıkce babasına annesıne abısıne eşine dahı veremez. kazandığı kendısınındır dınımız bunu emreder. evliysen de oyle eşimden isterım verdı verdı zorlayamam zorla alamam. kadın parası yıyen erkek ten hayrı gelmez. cevremdekıler oyle.1 aydan fazla cıkmıor. gıdıyor yemek ısmarlatıyor kıza utanmıyormusun bır bayna hesap odetıyon dedım. sınemaya gıtmış bıletı o na aldırmış. sonuc her naneyı yaptı kıza tekmeyı bastı

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne güzel özetledin durumu. Böyle düşünenler erkeklerden fayda var. Para meselesi bende sıkıntı değil. Erkek gururunu aşağıya alıpta para istiyorsa ben bunu sinirleniyorum. Normalde buluşmalar da herşeyi ortak ödeyelim teklifini yaparım. Hiçbir buluşmaya beş kuruşsuz gitmedim. Ama bir erkek kalkpta kadından para istiyorsa onda sorun vardır. Erkek adam kolay kolay para iste memeli.

• 3ay

bana da hep bır kuruşumu yemek ıstemeyn kızlar den geldıydı bekarken. evli olduğum ınsan da oyle. onceden cıktığım kızlra telefon alır kontorunu yuklerdım. muhtacmı hayır ıcımden gelırdı. hatta bu comertlığım yuzunden başıma bela alıyodum.

En İyi Kız Görüşü

• bu görüşü aşırı saçma buluyorum. yok buluşunca parayı erkek öder, yok erkek kadına para verir kadın erkeğe vermez... ne alaka abi? şahsen arkadaşım ya da sevgilim de olsa para isterse ve bütçem uygunsa memnuniyetle veririm. değişik saçma komplekslere girmeyin hanımlar beyler.

0|2
    0|0
    • 3ay

Ben bundan bahsetmiyorum
      Buluşmalarda vesaire de kesinlikle veririm
      Ama ilk tanışma aşamasında istenen paraya karşıyım

Erkekler Ne Diyor 14

• lafa gelince hayat müşterek eşitlik var önemli olan cinsiyet değil insanlık. geri kafalı olma kadın erkek aynıdır derler ama iş para pul olunca erkegin kadindan para istemesi doğrumu diye sorarlar Erkek olarak çok ezigiz be resmen 2. sınıf vatandaş köleyiz erkegiz ya sevgiliyi yedirip icirip gezdircez evlencez düğün bizde eşyalar bizde tum ağır yük bizde hayatmı bu beeee

0|2
    0|0
    • 3ay

Derdin kimleyse git onunla çöz
      Ben kadın erkek eşittir de demedim

• 3ay

Nasıl bir yaran var anlamıyorum
      Ama benimle çözme.

• 3ay

dürüst olun dedin olduk daha ne istiyorsun yahu

• Hayir asla... bir erkek kafindan asla para almamali.. ailedi yok mu dostu yok mu komsudu yok mu kartidami yok.. o zaman zaten o adamda problem vatdir!! ben beraber oldugum insanin tum ihtiyaclarini karsilamaliyim biz oyle gorduk oyle yaptik.. sadece essek veya keriz yerine konulmayalim yeter...

1|0
    0|0
  • Cok zor bir durum da isterim
    Ama geri veririm ona yarın birgün
    Oda benden ister bende ona veririm
    Sorun değil

0|0
    0|0
  • erkekler kadinlardan borc para isteyebilir insanlik hali ihtiyactir normal ama ben istemem

0|1
    0|0
  • Neden istemesin yaa
    ben sevgilimden aldım o da benden aldı
    hatta bir keresinde 10 günlük şehir dışı isim vardi arabayla gidecektim 3 bin lira almıştım dönünce de verdim

0|0
    0|0
  • hiç bir durumda

0|0
    0|0
  • Bir şekilde ister bir konu bulur ister bir sıkıntısı olur ister

0|0
    0|0
  • Ulen ne mallar var yaa

0|0
    0|0
  • Bn istemem

0|0
    0|0
  • veririm de alırım da... eğer sevgilimse çekinmem

0|0
    0|0
  • Ihtiyac acilse istenebilir bunda kotu bisey yok

0|0
    0|0
  • Doğru değil. Asla istemem ancak çok çaresiz kalırsam ve tek çare oysa borç olarak alırım belki.

0|0
    0|0
  • Her durumda ister ama belli etmez 😊

0|0
    0|0
  • Ogrenciyse istemem sevgilimse param yok ver derm. D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevgililik döneminde bu samimi gelmiyor açıkçası. Normal bir erkek bunu gurur yapar çünkü kolay kolay isteyemez. Ancak nişanlılıkta abartmamak koşuluyla isteyebilir

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen bende bunu diyorum ben kimseden asla kolay kolay para almam erkekte böyle olmalı

• 3ay

Aynen ben bir yere gittiğimiz zaman bile paran yoksa ben öderim diyorum. Bir şey alınacağı zamanda ortak ödeyelim derim. Ama ne ben onda isteyebilirim nede o benden.

• 3ay

Ortak ödenmesinden yanayım ben de. En azından nişanlılık dönemine kadar

• Sevgilim istese veririm. Çünkü biliyorum ki oda bana verir.

0|0
    0|0
  • güveniyorsam tabiki veririm ve yanlış olan hiçbir noktası yok. Benden istemek yerine başkalarından istemesi daha kötü. İhtiyacı olduğunda neden istemesin ki bende gücüm yettiği kadar yardım ederim

0|0
    0|0
  • yani şimdi bir yere yemeğe falan ya da disariya herhangi bir yerde cep teki parası yetmemiş se istese normal ama durduk yere istemesi doğru değil öyleleri pek de sağlam kişilik çıkmıyor lar soyleyim canım ozak dur

0|0
    0|0
  • bir kere verdım pişman oldum, artık bu konuda kımseye müsamaham yok

0|0
    0|0
  • Ben vermem ya ne kadar ezikce paraya ihtiyavi varsa gidip calisacak kizdan para alinir mi. ilerde evlwnince altinlarida alir para icin senide dover sicarim oyle erkegin kalibina

0|0
    0|0
  • Bence normal herkesin paraya ihtiyacı olabilir ben veririm

0|0
    0|0
  • Veririm
    Normal
    Doğru

0|0
    0|0
  • Veririm isterse tabiki

0|0