Clubte barmaid olarak calisan kizlar hakkinda dusunceleriniz?

merhaba babamin vefatindan sonra borclari yuzunden aileme bakmam gerek. Uniyi birakmak zorunda kaldim hem gece hem gunduz isi yapmaya basladim gunduzleri cocuklara matematik ve almanca geceleri ise barmaid olarak ise basladim bos zamanimda ise modellikten para kazaniorum boyle bir kadini yargilarmiydiniz? ne dusunurdunuz?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruyu sorarken sen kendi kendini yargılamışsın bile.
    Kimsenin ne iş yaptığıyla kimse ilgilenmemeli ama toplumda aynı senin bakış açın gibi sakat bir bakış açısı var. Ama bu sakat bakış açısı üzerinden kendini konumlandırman hiç doğru değil.
    Açıkçası benim için bir barmaid'in diğer herhangi bir insandan farkı yok.

0|0
    0|0
    • 2ay

evt bu toplum boyle ve bu yuzden yadirganmaktan korkuorum sonucta bu bir zorunluluk baska turlu onlara bakabilmem mumkun degil

En İyi Kız Görüşü

• yargılamam.. helal olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hırsızlık yapmıyorsun ya. Kim neyini yadırgasın?

0|0
    0|0
  • kimseyi yargılamam bana düşmez ben kimimde yargılıcam artı yargılanıcka birşeyin yok emin ol ALLAH kolaylık versin

0|0
    0|0
  • calistigin bara, calisma sekline, calisma kostumune bagli olmakla birlikte isin zor.
    yani bakmam diyenlete kanma. seni sevgili olarak hepsi kabul edecek ancak es olarak etmeyeyektir. tabi bastan soyledigim gibi duzgun bir yer ise bar sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Sen ekmeğinin Peşinde olduktan sonra s*ktir et kim ne derse desin
    Sen sonuçta mecburi olarak bu işleri yapıyorsun
    Ben de free barda çalıştım çok kız vardı
    Oynak da çok Ada'm gibi Ada'm olanı da

0|0
    0|0
  • Ödeme borçları vefat eden birinin borçları ben olsam ödemem vergi burcuysa başka

0|0
    0|0
    • 2ay

vergi ama konumuz bu diyil boyle bir kiza kotu gozle bakarmiydin

• 2ay

Bakmazdım barda nasıl giyindiğin de önemli

• Yargılardım aenin kendine saygın yok ki gelmişsinburda insanlardan saygı bekliyorsun

0|0
    0|0
  • yargılamak kimsenin haddine değil sen hayatına yön vermeye çalışıyor ver kolay parayı seçmektense farklı farklı işlerde çalışarak para kazanıyorsun helal olsun sana...

0|0
    0|0
  • Neden yargılasınlar maykıl adam gibi durup barda içkini satarsan sana neden kötü gözle baksınlar hatta çalıştığım kulüpte barmaid aranıyordu düşünürsen

0|0
    0|0
  • cinsellik yaşayıp yaşamadığına bakarlar ona göre yadırgarlar

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana hayatının sınavı bu isyan etme sakın

0|0
    0|0
  • Sen tapılası bir kadınsın buna emin ol.

0|0
    0|0
  • yargılamak haddime düşmez bence gayet normal modellik ise bilemiyorum biraz sakat meslek sanki.

0|0
    0|0
  • Yo neden yargılayayım ki? Dürüstçe yapılan her iş iştir.

0|0
    0|0
  • Hayıt tabi düzgüncene işinini yaparsan yapmam

0|0
    0|0
  • ekmek parası için uğraşıyor millet

0|0
    0|0
  • Yardım edebilirim istersen

0|0
    0|0
  • Hayat sartlariyla mucadele eden bir kadin yargilamam saygi duyarim

0|0
    0|0
  • baska işlerde bulabilirsin de barmaid ne onu da bilmiyorum acıkcaası : D
    yani senin için rahatsa dicek bişey yok. seninle ilşki kurcak olanda bilip kabullenir

0|0
    0|0
    • 2ay

barin arkasinda icki hazirlayan zaten 3 isim var hem gunduz hem gece hic bir bos kalan vaktim yok, iliski kurmalari icin sormadim Şu an hayatimda bir erkege yer yok sadece disardan yardirganirmi diye merak ettim

• 2ay

turkiyede kadın kısmı gece dısarda dolansa tek basına adı çıkar bu gercek . genç nesillerdende abazan olanlar belki yollu gozuyle bakar . eğitimli bilinçli kimsseler sadece burnunu sokmaz işte . bulundugun yasadıgın ortam önemli.

• Takdir ederim sadece

0|0
    0|0
  • gece iş yapmasaydın yine grçinemezmiydiN?

0|0
    0|0
    • 2ay

mumkun degil yetmiyor mecburi olmasa yapmazdim zaten

• 2ay

gece isindemi? cok bilinen bir gece clubunde barin arkasinda icki hazirliorum bazen once karsilama sonra bar oluyo + ogretmenlik + modellik yapiorum bazen uyumaya bile firsatim olmuor

• 2ay

anladım. çok yoğun çalışıyormuşssun. gece işi deyince aklıma farklı şeyler geliyordu. normal bir şekilde çalışıyormuşssun

Kızlar Ne Diyor 2

• Yargılanması gereken bir özelliğin yok ki ne güzel çalışıp çabalayıp kazanıyorsun.

0|0
    0|0
  • Kötü şeyler yapmıyor sonucta, ekmek parası bu da..

0|0
    0|0
Yükleniyor...