KADINLARA YAPILAN SOSYAL DENEYLER HAKKINDA?

Kadınlara son zamanlarda ülkemizde de yapılmaya başlanan bu tarz sosyal deneylere bakış açınız ne?
Hak ediyorlar mı yoksa olmaması yapılmaması gereken bir şey mi?

1|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• gerçek yüzleri ortaya çıkıyo işte, bir kızda çirkin kılığında erkeklere gitse ve sonra güzelleşip gelse erkeklerin 1. halle 2. hal arasında değişimlerini görürüz insanların hepsi böyledir çokta kasmayın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu neki la ben iett'de ayarlıyorum.😉 Bildiğin belediye otobüsü ile.😄

0|1
    0|0
    • 2ay

nasil kanka bizede anlat😀

• 2ay

@RamazanMado inseydin cevap verirdi fakat tersleme oranı çok fazla. Çünkü hiç bir kız yolda hiç tanımadığı birisi ile çıkmaz.
      Ben olsam iner adres sorardım cevap veriyorsa eğer yanlış anlamayın siinle konuşmak için adres sordum derdim. Sonra kıza irtibat kurabileceğim bir adres verirdim.
      Hiç bir kız " ben sizden çok hoşlandım tanışalım" olayına girmez çünkü hayatında ilk defa görüyor seni inmisin cinmisin veya sapıkmısın bilemezki.
      O tarz durumlarda yalandan adres sor konuşmasına bak terslemeyecek gibiyse söyle baktın ters cevap verecek hiç bulaşma. Daha yaşın genç karşına neler çıkar neler bence takılma.

• 2ay

anladim tesekkur ederim bide bende biraz ayran gonulluluk var otobuste heryerde gordugum kiza tutuluyorum doymazlik var biraz😕😕

Kızlar Ne Diyor 3

• Insanı anlama sanatı

0|1
    0|0
  • Bence hakediyorlar. Nasıl bir insan olduklarını farketmelerini sağlar böylece

0|1
    0|0
  • Bence yapılmamalı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hak ediyorlar...
    para için erkeklere zulmeden kadınlara ders olsun

0|1
    0|0
  • mükemmel ya bence çok iyi

0|1