Lütfen yardımcı olun?

Şimdi ben face de 2 süleyman ve fake hesaptan biriyle konuştum basıma musallat oldular fake hesaptan olan sevgilimden ayırdı süleyman da mehtap bayram diye face açmış beni fotomu paylaşmış diyorki bunlar senin iyi günlerin daha başına herşey gelcek diye ben ne yapacam çaresiz kaldım yardımcı olur musunuz lütfen 😢

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan kişisel çıkarları ve bencilliği yüzünden, başkalarının haklarına saldırmaktan geri durmaz. Bu yüzden toplumsal yaşamın, düzenli bir şekilde sürmesi için, kişilerin aşırı arzu ve isteklerinin önüne geçecek, onu ölçülü ve dengeli bir duruma getirecek değerlere ihtiyaç vardır. Bu değerler ile insanın suç işlemesinin önüne geçilir ve iyiye yönlendirilir. Sonuç olarak din ve ahlak, insanlar arasında paylaşılan ortak değerleri artıran yararlı ve birleştirici unsurlardır. Çünkü her ikisinin de ortak amacı insanlara iki dünya mutluluğu sağlamaktır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzelim kendini seviyorsan basit ilişki durumlarına girme. Böyle başına bela alırsın. Seni bilen bilir. Ama birinden yardım al. Sosyal ağların dışında sana da zararı dokunabilir sonuçta. Ne tür bir sapık olduğu bilinmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• BİMER'e şikayette bulunmalısın. En azından başına daha büyük işler gelmeden acele etsen iyi olur

0|0
    0|0
  • bir dakika bekle bildigin matematik sorusu gibi kafamdan çözemedim 2 suleyman a cin musallat oluyo fake sevgili mehtapa yürüyor ve suleymanlar seni tehtit ediyor carpacaz diye dogru mu anladım

0|0
    0|0
  • Şahsa deki bilişm suçlarına seni ihbar ettim benim pc yi aldılar şnceliyorlar hakkında suç duyurusunda bulunacam de

0|0
    0|0
  • ben yardimci olayim. cocugu tehdit eder resmi sildiltirim polisim derim abisiyim falan

1|0
    0|0
  • kafam karıştı

0|0
    0|0
  • ne konusuyosun la milletle

0|0
    0|0
  • Siber Suça Şikayet Et, Süründür Pezevengi :d

0|0
    0|0
  • Yaprak dökümü

0|0
    0|0
  • Foto açık mı

0|0
    0|0
  • Bisey olmazz

0|0
    0|0
  • Biz gibi efendileri üzdünüz kızlar hakediyorsunuz 😞

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sikayet et hesabi kapanir kimse sana birsey yapamaz korkma

0|0
    0|0
  • Gidip sevcılığa versene ya ne diye konuşursunuz tanımadığınız bilmediğimiz adamlarla

0|0
    0|0
  • Sende rahat dur kızım

0|0
    0|0
  • nee. dd

0|0
    0|0
  • Olayı anlamadım ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...