Son günlerde herkesin sinirli olduğunun farkındamısınız? Depresif toplum mu oluyoruz?

Mevsimsel veya değil bilemiyorum ama son günlerde çevremde tartışan , küfür eden bir sürü insan görmeye başladım. Bu olaylar daha öncelerde görmediğim olaylar değil ama artık sıklıkla gördügüm birşey haline geldi. Ya oturduğum sokakta ya yolda yürürken insanların birbirine aşırı derece kaba olduğunu ve sinirli insanların birden çoğaldığını görüyorum. Bu olaya kendimde dahilim. Sizde çevrenizde bu durumla karşı karşıyamısınız?

0|1
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Terazinin ayarını bozdular ne bekliyorsunuz ki ama o ayarını bozduğun terazi birgün seni tartar diye bir söz var neyse.. Kısaca şu an ülkemin insanlarının çoğunun aklı bulanık çopu insan sapıttı doğruyu yanlışı ayırt etmekte zorlanır hale geldik ama umarım düzeliriz dua edelim 😂😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet herkeste bir hava bir hava sanirsin ucak biletleri bedava

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ekonomi bozulunca, insanların alım gücü azalınca, insanlar biraz biraz fakirleşince, depresifleşmeye başlıyorlar.

0|0
    0|0
  • Aile, çevre, mevsim her şey etkiliyor ama en önemlisi ülkece içinde bulunduğumuz durum etkiliyor o kadar kötü bir haldeyiz ki uçurumun kenarındayız ha ittiler bizi ha itecekler.

0|0
    0|0
  • mevsimseldir mevsimsel

0|0
    0|0
  • içinde bulunduğumuz ve yaşadığımız durumlardan ötürü herkes ilerisini göremediği için bir tedirginlik var o yüzden sinir sistemimiz hep aktif çalışmakta bu da belli bir zamandan sonra insanda psikolojik sorunlar yaratıyor

0|0
    0|0
  • Bir cok rte ye oy veren kişi görevlerinden suçsuz yere alındı

Daha dur her oy vereni zikecek tayyip reis

İyi oluyor
    E doğal olarak asabiyette

0|0
    0|0
  • evt barut gıbı olduk son zamanlarda

0|0
    0|0
  • toplum negatif elektrik yüklü hayet kötü

0|0
    0|0
  • Milletçe acı çekiyoruz herkes birbirini boynuzlayip kullanıp yarı yolda bıraktığı için evli nişanlı sözlü sevgili olupta heyecan peşinde koşan doyumsuzlar olduğu için yetinmeyi bilmediği için zincirleme bir ihanet çemberi sonucu mutsuzluk

0|0
    0|0
  • sıcakalrdan

0|0
    0|0
  • Belli zamanlardaki yaşanmışlıkların tutulmuşlukların major depresyon denilen tırt şey le gösterimi geçen arkadaşla fifa atıyorduk salak salak pas atıyordu uyaramadım ağzının yayına şaplağı vurdum agresifiz dayı bu sıralar

0|0
    0|0
  • Evet bu aralar herkes agrasiflesmis normaldir işler zayıf piyasada para dönmüyor insanlar alcagini alamıyor vercegini veremiyo iki bayramdir hem uzun bir tatil hemde parasız bir tatil yapıyorlar sıkıntı anliycagin

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu son gunlerde yasadigimiz siyasal olaylar ne kadar ekonomimiz yerinde olsada bir etki etti sanirim

• 3ay

Tabikide her konuda zor dönemden geçiyoruz allah yardımcımız olsun

• Sinirliyiz yıllarda

0|0
    0|0
  • olduk bile...

0|0
    0|0
  • normal değilmi

0|0
    0|0
  • Fetos cinlerini yilladi ya ondandir

0|0
    0|0
  • Mevsimsel

0|0
    0|0
  • İnsanlar çok içkağıtcı çok dolandırııda oldular

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Tahammülsüz olduk

0|0
    0|0
  • Hayır uleyn, ne siniri
    Yoldurmayın saçınızı başınızı 😭

0|0
    0|0
  • Mutsuz bir ülkeyiz

0|0
    0|0
  • geçenlerde milletçe uyuyamamıştık, onunla bir ilgisi var mı acep.

0|0
    0|0
  • Burçlar değişti ondandır

0|0
    0|0
  • Hayir sn ole saniyosun bence

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...