Namaza gitmeden önce şu an acayip derece ağlayasım var :( ?

Namaza gitmeden önce şu an acayip derece ağlayasım var :( cok fazla şey yaşadım bir bünyenin tek başına halledemiceği şeyler ama Allah a şükür bu güne kadar dualarımla geldim ama Şu an o kadar cok bagıra bagıra ağlayasım var ki yapamıyorum yalnızım acımıda paylasamıyorum artık ağlayamıyorum bile birgün bir yerde patlicam ama nerde bilmiyorum cok sabrediyorum sımdı namaza gidicem gene dualar benı bekler Allah yolumuzu ayırmasın inşallah isyan ettirenlerden düşğncelerden uzak tutsun bizi...

Güncellemeler:
2ay gncl

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben ağladım sal gitsin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En güzel şey Allahtir. O duygusu hissetmek tir. Gerisinin ne önemi var ki. Öyle bir dolu ki kalbin Allah sevgisiyle. Yeminlen sanki ben bu gaziyi okurken ben bile hissettim. Doğru yoldan şaşma gelir geçer bu dünya kardeşim. Bir şekilde yaşariz bu hayati. İyi ya da kötü. Günah ya da başka türlü. Ama Allahı yanimizda. Şah damarimizda o kadar yakin hissediyorsak neyin önemi varki hayatta

0|1
    0|0
    • 2ay

aynen öyle elimde hiçbirşey kalmadı başarı güzellik sevgilim bir ailem var cok şükür ama herşeyimi kaybettim toparlanmaya calısıyorum çözümler arıyorum yerimde sayıyorum gibi hissediyorum üzülüyorum cok değiştim

Kızlar Ne Diyor 1

• hemen secdeye gidip içini rabbine dök, o seni anlayacak ve sana yardım edebilecek tek varlık

0|1
    0|0
    • 2ay

inşallah teşekkür ederim şimdi gidiyorum :(

Erkekler Ne Diyor 4

• imtihanın ağır olanı güzeldir.
    Allah güzel kullarını ağır imtihan eder. Allah imtahanını sıkıntılarını hafifletsin inş

0|1
    0|0
  • Sen ruhsun hafız

0|1
    0|0
    • 2ay

ruhumu kaybettim

• 2ay

yok cemaat değil dediğim zaten ufak arkadaşlar öyle hani yakın arkadaşlar hani beraber camiye falan gitsek ne bilim böyle bir ortam yok

• 2ay

yav s. et ne arkadaşı

• Allah (C. C) namazını kabul etsin.

0|1
    0|0
    • 2ay

Hepimizinkini inşallah...

• şükretmek işe yaramıyor artık dimi?

0|1
    0|0
    • 2ay

sabredince birşeyleri alıuyoruz ama o sabır o kadar zor birşey ki yani hata yapmak korkuyorum acım dinmiyor ama

Yükleniyor...