Niçin hangi kıza yönelsem bir aksilik çıkıyor?

Arakadaşlar, almanyada yaşamını sürdüren bir kardeşinizim, okul döneminde ilk patrijica adında bir kızla tanıştım muhabbetimizde iyi gidiyordu, kız ne whats app ne başka birşey kullanıyor yanlız facebook adresi var, facebook adresini isteyince konuşmamız duraksadı daha halen mesaj bekliyorum. kendisi tıp okuyor ona bugün
''Merhaba, dünyanın en güzel doktoru ve benim canım arkadaşım, nasılsın?'' yazdım cevap bekliyorum (bu arada line adresi var yanlızca.)

Neyse olay bununla sınırlı kalmadı, baktım Patrijica ile ilişkiler yavaşladı, fırsatta bulunca ania diye polonyalı bir kızla tanıştım arkadaşlar işin garibi bunada sordum ne kullanıyorsun diye, yanlızca facebook kullanıyorum dedi, bu arada istedim facebook, arkadaşlık kurmak için vermedi, belki daha sonra dedi. anasını satayım ki böyle işin ne ingilizce biliyor ne doğru düzgün almanca, odun ruhlu ama güzel bir kız, yarım yamalak almancası ile iletişim kurmaya çalıştık ama çok zorladı.

Sizede oluyor mu arkadaşlar? hangi kıza elimi atsam havada kaldı, ters giden bir şey var ama çözemedim, bu iki kızı da kaybetmek istemiyorum amacım yanlızca dostluklarını kazanmak ve iyi bir arkadaş olmak, yatağa atayım gibisinden amacım yok.

Kusura bakmayın içimdekileride birazcık harmanlayarak sordum, çok saolun. yoksa sıkıntıları atacak kimsem yok.
hayırlı geceler :)

Bu arada yaşım 23. 30-35 değil orada bir yanlışlık var.

Güncellemeler:
anlayacağınız ania yı konyayı gördüm :D siz siz olun şansınıza sövmeyin, çünkü şans küstümmü geri dönüşü yok :D

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• sorun ya sende ya da sanssizsin😃

0|1
    0|0
    • kızların hiç birisine sarkıntılık abazalık ve kaba davranış yapmadım. sadece facebook adresini kibarca istedim, sanırım şanssızım :D
      amaan hepsinin içine edeyim güzelinde güzeli var :)

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde aynısı oluyor ben sevince nedense hepsi beton mu döküyor kalbine çözemedim ya

0|1
    0|0
    • anlamadığım o ikinci olayda anlattığım kıza arkadaş olmak istiyorum dedim, oda seni seviyorum arkadaş olabiliriz dedi, ulan sanki sevişelim dedim, altı üstü face istedim belki sonra dedi. ne diyeyim şansımı gibeyim. neyse tek değilmişim bro :)
      ben kimseye bağlı kalmıyorum dünya o kadar geniş ki mk güzelinde güzeli var ;)

• Öyle kardeşim çok takmamak gerek kız mı kalmadı o bakmazsa o bakar face konusundada kızlar ona tapıyor :) hiç anlamam sosyal medyadan buraya üyeyim tek oda bazı konularda dertleşmek konuşmak

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• çünkü tahammülsüzsün

0|1
    0|0
    • belkide haklısın ama kaybetmekten korktuğum için aceleci davrandım kardeş. şanssızlık faktörüde var ama.

• hadi bakalm

• bol şans :)

Yükleniyor...