Hayatta en çaresiz hissettiğiniz?

En çaresiz hissettiğiniz anınız hangisiydi?

0|1
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• insanın en çaresiz kaldığı an ölümdür, ailenden ve sevdiğin bir kişi gözlerinin önünde ölürken hiç birşey yapamazsın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hayatta en çaresiz olduğum an bugündü sabah arabayı çalıştırdım biraz hareket ettim ve baktım bir köpek çığrıyor o an elim ayağım birbirine dolaştı arabadan indim hemen neyseki biraz burnu yaralanmiş karnını doyurdum falan ama hala o an aklımdan çıkmıyor bu vicdan azabı çok kötü :(

1|0
    0|0
    • 2ay

Kötü bir durummuş

• 2ay

Evet belki bir yavru köpeğin canı yandı ama en azından bir tecrübe oldu bana diğer bir durum da içimde bir hayvan sevgisi olduğu ortaya çıktı

• 4 Yıl cıktıgım ilkim olan kız beni yolun ortasında bırakmıştı bundan öncesinde 2 kez ayrıldı bitmesin diye cok ugraştım son buluşma ayarladım olmadı gitmek istiyordu sonradan ögrendim ki başkasına gidiyormus hissediyordum zaten sen cok iyi birisin diyip niye ayrılsın yoksa... arkadasından baka kaldım yolun ortasında öylece arkadasından baktım o dönmedi bile arkasını ne yapacağımı bilemedim kimi arayacaktım nasıl anlatacaktım birine bunu ve sevdiğim kız gözümün önünde başkasına gidiyor biliyorum hissediyorum elimden birşey gelmiyor ve onu son görüşüm olacağını biliyordum bir daha sarılamamak elini tutamamak ve hala seviyorken ben onu? cok acı cektim hemde cok fazla cok şükür aradan bir yıl birkaç ay geçti ama acı hep taze o yoldan ne zaman geçsem gözlerim doluyor.

0|0
    0|0
  • Başka birine değişilmek..

1|0
    0|0
  • Hep bir çare vardır

1|0
    0|0
  • Annemin hastalığını öğrendiğim an dı. daha 16 yaşında falandım. dünyam yıkılmıştı.

0|0
    0|0
  • bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

0|0
    0|0
  • valla bir sürü var ki hatırlamayım hiç kafama sıkasım geliyor

0|0
    0|0
  • Annemin felc gecirmesi

0|0
    0|0
  • Şu an hic aklıma gelmiyor, oysa ki çok kez caresiz kaldigim olmuştur.

0|0
    0|0
  • Annemle babam ilk boşandığında

0|0
    0|0
  • offf off htırlamadım mk

0|0
    0|0
  • Karlı günde yokuştan kayarken önüme araba çıkması adsjdk

0|0
    0|0
  • Tuvaletimi yaptım peçete yoktu popoyu silmesem olmaz çok çaresiz kaldım sonra çorabımı çıkarıp onunla sildim

1|0
    0|0
  • çaresizlik oluyor malesef bazı durumlarda karar vermek gerekiyor ve veremiyorsun bir kaçkere kaldım malesef o durumda zamana bıraktım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Öyle ekstrem bi' anım yok ama geçen yıl, Mart ayında ameliyat olmuştum ve yerimden kalkamıyordum. Evde kimse yoktu ve benim aklıma sucuklu yumurta gelmişti. Saatlerce öyle hayalini kurmuştum. Hatta rüyama girmişti sanki... Emin olamadım, şu an uyduruyor olabilirim, girmemiş de olabilir.

Neyse işte, çok kötüydü.

1|0
    0|0
  • Masaları sırayla geziyordu bende çaresizce mal gibi bakıyordum ona, yavaş yavaş sıra bana geliyordu. Yalan düşünüyordum ama got korkusundan aklıma birşey gelmiyordu. Neyse sıra bana geldi ve dedi ki neden yapmadın bende sessiz kaldım boynumu eğdim ve elimi açtım sonra avucuma cetveli yedim 😭

1|0
    0|0
  • annemin şeyinden doğarken

0|0
    0|0
  • yapılan ihanetler

0|0
    0|0
  • Üniversite sınav sonuçları aciklandiginda

0|0
    0|0
  • Oje sürerken tek galiba

0|0
    0|0
  • ölüm haberi aldığım an 😕

0|0
    0|0
  • Babamın kotu kadinlarla konustugunu farkettigim gun ve ondan sonraki gunler. Annem uzulmesin diye daha kucukken hep sustum hic o gunku kadar caresiz hissetmemistim

1|0
    0|0
  • Annem tarafından evden kovulmam

1|0
    0|0
  • Tacize uğradığım zamanlarda yaşadıklarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...