Neden insanlar böyle şeyleri yanlış anlarlar?

Ya ben güler yüzlü bir insanım sürekli yüzümde bir sırıtma oluyor illahaki :) Metroda, otobüste, markette, kafede vs çalışan insanlara kolay gelsin falan demeyi eksik etmem alışkanlık olmuş artık istemeden bile yapıyorum. Ama insanların çoğu ''iş atıyormuş''um gibi davranıyorlar. Güler yüzlü olmak, kolay gelsin falan demek gülümsemek yanlış bir şey mi?

Güncellemeler:
2ay Neden gülümsemiyorsunuz hayatınızda sorunlar mı var? Herkesin var :) Metroya, otobüse bindiğinizde insanların suratına bakın herkes mutsuz. Sizde onlardan olmayın, olmayın ki gülen bir insan gördüklerinde böyle algılamasınlar.

1|1
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• hehehehe:))))
    tebrik ederim sen bir insan'sın karşındakilerin ne algıladığına takılma insanlığını kaybetme
    eminimki sen sabahları yollarımızı temizleyen abilerimize selam verirsin sokak hayvanlarına yemek su ihtiyaçlarınıda karşılarsın yurdum memleketimin güzel insanı neysen o sundur karakterinden ödün verme varsın seni o****pu zannetsinler

0|0
    0|0
    • 2ay

Tabikide selam veririm o kadar çöp atıyorlar yerlere milletin pisliğini temizliyorlar bir gülümsemeyi kolay gelsin denmeyi hakediyor o insanlar. Nereden anladın ki kedim var evde karınca bile besliyoruz valla ahahahah :D

• 2ay

Teşekkür ederim o zaman insan sarrafı beyefendi :))

• 2ay

insan sarrafı demeyelimde tanıyan diyelim hanımefendi :))) güzel geceleriniz olsun

En İyi Kız Görüşü

• hayir yanlis degil, o insanlarin fazla hassas olmasindan kaynaklaniyor malesef... bu sadece türkiyede böyle..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• o gülüşe bağlı

0|0
    0|0
  • Yanlış değil. Olması gereken bu aslında ama belkide o gülüş bir aynadır ve gören kendi simâsını görüyordur. Olamaz mı?

0|0
    0|0
  • Hayır, yanlış değil. Takma insanları. Gül gitsin ya aman :D
    Otobüs de kolay gelsin mi diyorsun :D
    Gel beraber gülelim :D :D

0|0
    0|0
  • Bütün kızlae somurtkan olunca

0|0
    0|0
  • Değil tabki ama şuanki ortam çok karışık 😎😎

0|0
    0|0
  • Ben sana değil etrafa güvenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Değil sen boyle dewam et

0|0
    0|0
  • bu dünyada gülümsemek suç bilmiyo musun sen bakiyim

0|0
    0|0
    • 2ay

Niye işte anlamıyorum

• 2ay

Dünyada her şeyi mükemmel olan hayatı boyunca iyi şeyler yaşayan bir insan bile olduğunu düşünmüyorum. Sen düşünüyorsan bilemem.

• 2ay

var tabiki. ömrümüz ortalama 80 yıl. bazıları 1 dakika bazılarıysa 80 yıl acı çeker. ikisinin de gülümsemesini beklemek bana göre adaletsizce

• Değil ama hastalıklı bir ulkeyiz

0|0
    0|0
  • ya insanları takma hayatını yaşa

0|0
    0|0
  • Welcome to turkey :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben bunu sadece Türkiyede gördüm açıkcası herşeyde bir art niyet fesatlık arıyorlar sen olduğun gibi devam et böyle insanlar lazım topluma açıkcası ben somurtkan hoşnutsuz insan sevmem

0|0
    0|0
  • Merak etme sert, soğuk olsan da bir şey bulurlar. Damgalamayı severkler

0|0
    0|0
  • Yanlış değil sadece insanların beyin hücreleri etrafa saçılmış.
    Umursama.

0|0
    0|0
  • Cok guzel bisey bu ama insanlar aliskin degiller ondandir heralde :))

0|0
    0|0
  • Kesınlıkle yanlıs birsey degil, insanlar kendilerinde artık o kadar cok sey arar olmus ki kime ne diyecegini sasırıyorlar Güler yüz her zaman iyidir devam et

0|0
    0|0
  • Sen bu yolda devam et

0|0
    0|0
  • Hatır değil bazıları kendi kendine gelin düzey oluyor onlar heryerdeler

0|0
    0|0
  • Sende daha çok gerektiği yerlerde gülümse.

0|0
    0|0
  • Yanlis isine bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...