Kapat

Sizde korkuyor musunuz?

İstanbul'da cadde üstündeki bir evin balkonuna çıkmaya ya da cam kenarında oturmaya çünkü gözünü sevdiğimin memleketinde maganda bitmiyo bir kaza kurşunu yüzünden ölüp gitmekten korkuyorum

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sen salakmisin? Çok salakca bir sey yazmissin arkadasim kac tane maganda kursunuyla ölen tanidigin oldu ben soyliym sifir konusuyosun hadi adana falan desen belki bide İstanbul'da kardes sen cok tv izliyon ve daha kotusu dunyada yalanin en cok oldugu tv leri dogru konusuyo zannediyon gerceklerden uzak bir hayal dunyasinda yasiyosun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kaderinde ne varsa onu yaşayacaksın maganda kurşunuyla değil ama bir adım atsan ölmeyeceğinin garantisi yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• o yuzden buyuk şehırlerde yaşamak ıstemıyorum. ıstanbul cok karışık bır yer ben adanadayım bı farkı yok ama en azından cok sakın bır yerde evımız. akşam gelsen sankı mahalaede hayat yok dersınız 9 da 10 da

0|0
    0|0
  • Yok artık ebesinin amıymış arkadaş... Bu kadar da abartmayın arkadaş, on dokuzuncu yüzyıl Teksas'ında yaşıyoruz sanki.

0|0
    0|0
    • Sanki farkı varmış gibi konuşuyosun ya bravo haberleri izlemiyosun herhalde sen

• Haberine sokayım dediğin şehirde yaşıyorum ben. Haftada bir gün de senin girmek istemeyeceğin bir yere gidiyorum ve daha başıma hiçbir şey gelmedi, gelmediyi geç sıkıntı bile yaşamadım doğru düzgün. İyice abartıyorsunuz. Yirmi milyon insanın yaşadığı şehirde illaki garip olaylar olacak. Aptal medya yapacak haber bulamayıp önemsenmeyecek kadar küçük bir güruhu size sunduğu için böyle g*tünüz atıyor. Belirli birkaç bölge dışında gayet normal bir yaşam var şehirde abartmayın mk.

• ölümden kaçılmaz ihtiyatlı olurum gerisi olucaksa olur

0|0
    0|0
  • boşver düşünme böyle şeyleri ölümden insanı eceli korurumuş

0|0
    0|0
  • İnsanı, ölümünden eceli korurmuş 😊

0|0
    0|0
  • Allah korusun kötüyü çağırma dikkat et kendine

0|0
    0|0
    • Ya çok fena iyiki sürekli burda yaşamıyorum ama yani iki gece oldu sıka sıka geçiyorlar arkadan polis geliyo falan

• Allah korkuları yok işte çok yanlış telafisi yok

• aman dikkat ed pencere kuşluğu iyi bişey değil 😎😎

0|0
    0|0
  • Cokmu filim izliyosn?

0|0
    0|0
  • Korkma olum geldiğinde seni bulur zaten

0|0
    0|0
  • korkmuyorum

0|0
    0|0
  • canın da ne değerliymiş yav. yaşlanıp bastonla ya da yatalak kalmak sonra ölmek çok iyi sanki

0|0
    0|0
  • Korkuyla yaşanmaz

0|0
    0|0
  • korkmuyorum korkunun ecele faydası yok herkes bir gün ölücek ha bu gün ha yarın

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...