MİT ajanı olabilmem için son bir mülakat kaldı şans diler misiniz:) ?

Öncelikle herkese merhaba, 2011 yılında başvuruda bulunmuştum yaşımdan dolayı alamayacaklarını söylemişlerdi ama diğer tüm özelliklerim uygundu aradan 5 yıl geçti ve gerekli istenilen yaşa geldim tekrar başvuru mu yaptım değerlendirmeye alıcaz dediler daha sonra eski kaydıma denk gelmişler ve beni yarın mülakata çağırdılar öğlen mülakata giricem bazı presedürler varmıs bilmiyorum onlarıda orda görücem şans diler misiniz muhtemelen alınıcam cok heycanlıyım sizlere birazda veda mesajım gibi oldu bu sanırım bir veda olcak zaten:)

Güncellemeler:
3ay iyi dilekler için teşekkürler
3ay bazı arkadaşlar komik şeyler yazıyorlar neyse yarından sonra yokum zaten hoşçakalın

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Helal olsun basarilar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Senden mit ajanı olmaz kanka bunu bile içinde tutamamışsın ajan olsan herkese herşeyi açıklarsınmk :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Uyarı bu bilgiyi buraya yaydığınız için mülakatınız iptal olmuştur. Gelmeyin oturun evde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostum yazılı sınavlar var daha sakinnnnnn. :)

0|1
    0|0
    • 3ay

açıkcası biraz torpilim var nerden oldugunu sorma önemli bir yerden:)

• 3ay

topilim var derken sokakta gezen birini almıyorlar ajan olabilmek için 5 yıldır yurt dışında dil eğitimleri aldım bir çok spor dalıyla uğraştım cok emek verdim cok uğraştım kendimi her alanda geliştirdim merak etme sen cok zekisiniz yeterli değil

• 3ay

:D Torpilsiz olmaz albayın sayesinde GATA ya soktuk amcamın oğlunun kızını babam yardım etti onların tercihi ama çok uğraştı kız :)

• Yasin kac 5 sene once basvurdun
    Sendeki bu kafayla mitci olmaz
    Herkese duyuraydin bari

0|1
    0|0
    • 3ay

kapatıyorum zaten hesabı dur daha yarın olsun bir , Şu an 29

• Kardeşim kaç yaşında olman gerekiyor ve internet üzerinden mi yapmıştın başvuru

0|1
    0|0
    • 3ay

başvuruyu internet üzerinden yaptım benım girdiğim sene 28-29 olmanız gerekiyor diyordu bende üniyi yeni bitirmiştim o zamandan bu zamana kadar bekledim mühendisim ama bu işin peşini bırakmadım

• 3ay

Anladım tamamdır hayırlısı olsun senin içinde

• 3ay

teşekkür ederim

• Bende başvurmuştum 4-5 sene önce bir geri dönüş olmadı

0|1
    0|0
    • 3ay

7 yabancı dilim var geri dönmemeleri bana zaten imkansızdı :) eğitimim cok iyi fiziki olarakta iyiyim

Yükleniyor...