Tam bir salak dediğiniz kişi konuştu ve?

aslında hiçte salak olmadığınız farkettiniz ve esprili zeki olduğunuda size çekici gelirmi?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk başta tanımdan "beyinsizin teki" dediğim çocukla konuşmaya başladıktan sonra çok zeki ve farkındalıklı olduğunu düşünerek hoşlanmaya başlamıştım ama yanlış değerlendirmişim ve hakikatten beyinsizmiş. Ön yargılarımı seviyorum, beni nadiren yanılttılar.

0|0
    0|0
    • bir kararsızlık seziyorum önce salak sonra zeki ve sevişmelik sonra tam bir salakmış

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar yan faktörler.. Çok daha başka şeyler var.. Bir imsan beni durumlar karşısında aldığı tavırlar ile etkiler.. Gerisi magazinel algı.. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aşık bile olursun

0|0
    0|0
  • kesinlikle gelir.. dumur oluyosun o önyarginda bir tarafina kaciyo iste

0|0
    0|0
    • sonra inceleme safhasınamı geçiyorsun

• yani dikkatini çekiyor ve sen zekasindan etkilendiğini için ön yargini birakio acaba başka hangi özelliği bana uygun ya da keşke yakindan tanissak sohbet etmek falan diyosun. benim basima çok geldi

• Zeki insanlar hep çekici gelir bana

0|0
    0|0
  • Onyargımı s****yım derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Genelde kimseye salak diye yaklaşmam. Normal insan diye bakıp konuştukça salak olduğunu düşündüğüm insan var sürüsüyle :D

0|0
    0|0
    • benimde salak diye bakıp daha salak olduğunu farkettiklerim

• evet herkez birbirinden salak diye şüpheleniyor

• Ben öyle yaklaşmam ya insanlara birisi hakkında salak bile deseler belli bir süre konuşmadan bir fikir beyan etmem onunla alakalı çünkü cahillikle salaklık arasında ki o ince çizgi insanların işine gelmiyor cahil demektense salak demek daha bir rahat hissettiriyor

• Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...