Tam bir salak dediğiniz kişi konuştu ve?

aslında hiçte salak olmadığınız farkettiniz ve esprili zeki olduğunuda size çekici gelirmi?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• İlk başta tanımdan "beyinsizin teki" dediğim çocukla konuşmaya başladıktan sonra çok zeki ve farkındalıklı olduğunu düşünerek hoşlanmaya başlamıştım ama yanlış değerlendirmişim ve hakikatten beyinsizmiş. Ön yargılarımı seviyorum, beni nadiren yanılttılar.

0|0
    0|0
    • 2ay

bir kararsızlık seziyorum önce salak sonra zeki ve sevişmelik sonra tam bir salakmış

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar yan faktörler.. Çok daha başka şeyler var.. Bir imsan beni durumlar karşısında aldığı tavırlar ile etkiler.. Gerisi magazinel algı.. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aşık bile olursun

0|0
    0|0
  • Zeki insanlar hep çekici gelir bana

0|0
    0|0
  • kesinlikle gelir.. dumur oluyosun o önyarginda bir tarafina kaciyo iste

0|0
    0|0
    • 2ay

sonra inceleme safhasınamı geçiyorsun

• 2ay

yani dikkatini çekiyor ve sen zekasindan etkilendiğini için ön yargini birakio acaba başka hangi özelliği bana uygun ya da keşke yakindan tanissak sohbet etmek falan diyosun. benim basima çok geldi

• Onyargımı s****yım derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Genelde kimseye salak diye yaklaşmam. Normal insan diye bakıp konuştukça salak olduğunu düşündüğüm insan var sürüsüyle :D

0|0
    0|0
    • 2ay

benimde salak diye bakıp daha salak olduğunu farkettiklerim

• 2ay

evet herkez birbirinden salak diye şüpheleniyor

• 2ay

Ben öyle yaklaşmam ya insanlara birisi hakkında salak bile deseler belli bir süre konuşmadan bir fikir beyan etmem onunla alakalı çünkü cahillikle salaklık arasında ki o ince çizgi insanların işine gelmiyor cahil demektense salak demek daha bir rahat hissettiriyor

• Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...