YARDIM EDERMISINIZ?

merhaba, genelde bu tip sorulari sormam ama gercekten su an çok sinirliyim, yani erkeklerle normal konusulmuyo mu? sadece arkadas olarak? kiminle konussam bana asik oluyor nasil birsey bu!!! yani farkli birsey yapmiyorumda gercekten, etkileniyorlar bilmiyorum,.. bu yuzden hep uzak duruyorum erkeklerden… kizlar yardimci olsaniz, ne yapmam gerek?

0|1
8|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• kendine aşık ediyorsun demek veya biraz cinsellik konuşursan bizim erkek milleti hemen sevgili olup tabiri caizse '' yatağa atmak '' istiyor olabilir.. Ac insanlar aç...

1|0
    0|0
    • 3ay

hayir oyle konular asla olamaz!!! aslinda erkekler karsi biraz sertim, yani sert konusum, tuhaf bilmiyorum

• 3ay

:)) insallah oyle olursun, ama sunu bil hiçbir erkek bir kadin kadar basarili olamaz, asla, cunku kadinin yuku apayridir!!!

• 3ay

Madem bu şekilde düşünüyorsun, niye kadın güçlü olursa kadınla erkek birlikte olamaz diyosun...

• her zaman mesafe olmalı

1|0
    0|0
  • Sen sen ol, erkeğin en iyisinden bile biraz mesafeli ol.

1|0
    0|0
    • 3ay

mesafeliyim zaten ama …. bir daha konusmam, en iyisi

• 3ay

Bence de. Boşver. Normal biri olunca kendi kendine gelişir Zaten muhabbet

• Okadar açız ki sevkate rol olmadan gülümsemeye kullanılmamaya samimiyete biri bize bunu yaptığında çölde su bulmuş gibi oluyoruz.

0|0
    0|0
  • iyiki kimseyle konuşmuom :)

0|0
    0|0
  • aşk hemen olunmaz :P hoşlanmışlardır :P

0|0
    0|0
  • aşk değildir şehvettir o :D

0|0
    0|0
  • Biz yorum yapmayalımmı yani şimdi 😎😎

0|0
    0|0
  • Seviyeni ve mesafni koru

0|0
    0|0
  • 10 sn bakınca aşık oluyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon

0|0
    0|0
  • Konuşamazsın kalmamış

0|0
    0|0
  • Ego tavann

0|0
    0|0
    • 3ay

yok oyleee birseyy !!! sinirden yazdim , genelde bu tip sorular sormam, cok nadir girerim zaten bu siteye

• 3ay

nasil yanii?

• 3ay

Çekicisin. İster istemez etkileniyor demek ki karşında ki

• Ego tavan be :/

0|0
    0|0
    • 3ay

ne egosu yaa , tutturdunuz bir ego ego !!! hayir ne egom olabilir, sinirliyim su an diyorum…

• Tabiki yardım ederim.

0|0
    0|0
  • biz saplar olarak güzellere hemen aşık oluyoz kanka :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hissettigin an yavsamayi hemen arkadaş olduğunuzu sadece burada konustugunuzu hatirlatma hemen. Sende onunla civima. Maalesef canım iki muhabbet ettik diye hemen aşık olduğumuzu düşünüyorlar salaklar niye böyle bende bilmiyorum ama sen mesafeyi koru arkadaş kelimesini hep sok laflara

1|0
    0|0
    • 3ay

tesekkur ederim yorumun icin … evet mesafeyi koruyorum zaten hemen boyle birsey oldugu zaman , konusmuyorum, kesiyorum, ne yapayim baska?

• 3ay

Peki sen bilirsin. Umarimm her şey gönlünce olur iyi geceler 😍

• 3ay

tesekkur ederim :)) seninde insallah, iyi geceler :-)

• ya benim de öyleydi o senin hatan değil bence erkekler bizi cinsel obje olarak görmekten vazgeçerse iki medeni insan gibi konuşabiliriz

2|0
    0|0
    • 3ay

bencede!! tesekkur ederim yorumun için yaa!! millet tutturmus bir ego ego, aptallar ne egosu olabilir!! tekrar tesekkur ederim :-)

• 3ay

Bunun egoyla bir alakası yok bunu gerçekten ego haline kızlar var evet ama ben kendi adıma söyleyeyim ki günde kaç kişi yazıyordu cinsellik olsun iltifat olsun her türlü ama ben kendimi bildiğim için aldırış etmiyordum. Belli ki sen de öylesin ve hiç sıkma canını :)

• 3ay

sagol :)) bak sen daha 19'sun sanirim ama bir gel 23 yasina :)) allah uzun omur verir insallah, hala hala ayni seyler , insan bunaliyo, artik cekemiyorum yani!!

• Malesef bu tür seyler cok olabiliyorama hep oluyorsa konusmana gercekten dikkat etmelisin. Ümitlendirme hatta hep birazcik soguk davran. Buda fayda etmiyorsa demek oluyor ki cok güzel ve karakterinlede cekici birisisin ve erkeklerin senden etkilenmeme gibi bir sanslari yok :D

1|0
    0|0
    • 3ay

gercekten soguk davraniyorum!!! emin ol, fazla yazma bu tur seyleri siteye girmem bile, ama su an cok sinirliyim

• 3ay

Sinirlenme diycemde tabi sinirleneceksin hersey cok iyi olabilirdi araya onun duygulari girmeseydi dimi? Bencede uzaklas biraz erkeklerden. Arasindan bir kac sec degerli olan gerisini de bosver

• 3ay

evet oyle yapacagim, cok sagol yaaa :-), iyiki sizin gibi iyi kizlar var!!!

• güzelsen bacim cekiciysen ondandir

1|0
    0|0
    • 3ay

yok bilmiyorum,. tesekkurler yorumun icin

• Ben de ogle. Askerde unv arkadasim vardi. Kardes gibiydik unv deyken. Ya cocuk baua bana asik olmaya basladi. Digeri deliriyordu ara bir sesini duyayim. Manyak bunlar. Kimseyle konusmaga gelmiyor.

1|0
    0|0
    • 3ay

bilmiyorum gercekten cok sinirliyim su an … hani korkuttugum sey bu hani millet sey der bu kiz ne yapiyo ki, asik oluyorlar , sinir oluyorum yaa, tutturmuslar ego ego.. ne egosu

• 3ay

nesi gurur verici ki? bildigin okuzlerle ugrasiyorum, feministim bu arada beliteyim,

• 3ay

Soyledimya. Yillar gecince

• Cilve li misin acaba 😂bir de konustugun kisilere bağlı

0|0
    0|0
    • 3ay

yok degilim gercekten, onlara karsi sert bir yapimda vardir, yeminle

• 3ay

Belkide o cekici kılıyordur seni

• 3ay

olabilir aslinda, insanlar gercekten yanlis anliyo beni su an egodan bahsediyorlar yok oyle birsey yaa, hayatimda kimseyi istemiyorum zaten, ama dusunsene bir kisiyle konusuyosun ders icin mesela, bir kaç hafta falan, hemen asik oldum bu ne yaa

• normal konuşulmuyorsa muhattap olma erkeklerle? duramıyon mu

0|1
    0|0
    • 3ay

benimle dogru konus lutfen, mesela sadece ders konulari oldugunda falan, normal konusmak, yoksa durabiliyorum merak etme, gizli uye :))

Yükleniyor...