Ademoğlu niçin evlenir?

Evlilik sizin için nedir niçin evlenmek istiyorsunuz aile baskısı mı? Sevdiğiniz insanla aynı evi paylaşmak için mi? Yoksa amaaan çalışmaktan yoruldum az koca parası yiyeyim diye mi?

0|1
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ne içiriyorlarsa artık :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabikide koca parası yemek için canıma yetti ayol oku oku nereye kadar

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 21

• Evlilik güzeldir. Ne zaman güzeldir birbirine saygı duyduğunuz zaman güzeldir, benci olmayınca güzeldir, güzel güzel birbirine bakarak diyalog kurduğunuzda güzeldir, paylaştığında güzeldir. Kötü örnekleri kimse düşünmesin ne iyi örnekler var maşaallah.

0|0
    0|0
  • Er kişinin yanında hatun gerek. Ve bu özel olmalı. Evlilik bunu sağlıyor. Aidetlik duygusu da önemlidir.
    Her ne kadar "özgürlüğüme düşkünüm yeaa.." deseler de sorumluluk sahibi insanlar evlenir. Korkmadan, fedakarca.
    Başaramadıkları şey fedakarlıktır. Nitekim insanoğlu bencildir, paylaşmayı sevmez. Bencilliğini ve kibrini yenen insan evliliği hem ister hem de başarır.

0|0
    0|0
  • Ben hic dusunmuyorum gerçekten ozgurluge duskun bir insanim evlilik korkutuyor beni boguy or gibi geliyor sadece kendi mle hesaplasiyorum ozgurum

0|0
    0|0
  • Neslini devam ettirmek için her iki cinsin de evlenmesi gerekir ve nefsi dizginlemenin en iyi yolu evliliktir ve en güzel şeydir helalinden olmak başka.

0|0
    0|0
  • Fitratim geregi evlenmek istiyorum hem aile hem yanlizliktan kurtulma hem ureme. Hem sevgi ve sevilme duygysu bu bosluklari doldurmak icin

0|0
    0|0
  • sizi bilmemde ben sevdigim kadinla yaslanimak icin evlenirdim ama bu gidisle hepsinin kokune kibrit suyu

0|0
    0|0
  • aynı evi paylaşmak ve çocuğum soy ismimi alsın diye bence

0|0
    0|0
  • M sevdası

0|0
    0|0
  • ınsanoglu ne ıcın evlenır bunu ıkı nedenı var bırıncısı neslını surdurmek ıcın ıkıncısı manevı ıhtıyaclarını gıdermek ıcın evlenır

0|0
    0|0
  • soyumu devam ettirmek için

0|0
    0|0
  • Düzenli ve mutlu bir hayat ümidi ile.

0|1
    0|0
  • Omuzlarimi biri ovalasın artık 😒

0|0
    0|0
  • görüşüm soruyla ilgili değil lotus ismi nerden aklına geldi

0|0
    0|0
  • Yarın öbürgün , arkamızda birileri olsun diye

0|0
    0|0
  • Adet yerini bulsun

0|0
    0|0
  • Bayanlar için sormuşsun sanki soruyu keşke sadece onlara açsaydın cevabı

0|0
    0|0
    • 3ay

e yazmasaydın keşke

• 3ay

Erkekler , Amaan koca parasını yiyim cevabını mı vericek :) ee sormasaydın keşke

• 3ay

ya senin bir evlilik hayatın olacağını sanmıyorum ben sen bu soruyu görmezden gel hadi byee

• yalnızlık allaha mahsus yaratılış gereği evlenir

0|0
    0|0
  • Cinsel hayatı meşrulaştırmaktan başka da bir bamyaya yaramıyor. Sevişme temelli tamamen.

0|0
    0|1
  • sevdiğim insanla ölüm bizi ayıran kadar mutlu bir şekilde yaşamak icin

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Üremek ya da yalnız kalmamak adına yapılır genelde

0|1
    0|0
  • 2. Seçenek

0|0
    0|0
  • İstemiyorum şu an

0|0
    0|0
  • Yok be insan gece korkulu rüya gördüğünde bile görmek ister be sevdiğini huzur be huzur için

0|1
    0|0
  • Yapısında var

0|1
    0|0
  • Bilmem toplum beni buna itecek sanirim herhangi bir beklentim yok çok şükür

0|0
    0|1
  • Hayata anlam katmak için

0|1
    0|0
  • Sjjsjskks olmadu