Sosyal medya sayesinde "iyi ki tanımışım" dediğiniz kişiler var mı hayatınızda?

Sosyal medya sayesinde "iyi ki tanımışım" dediğiniz kişiler var mı hayatınızda? Sosyal medyadan sağlam dostluklar kurabildiğiniz kişiler var mı? Zor zamanınızda derdinizi anlatabileceğiniz güvendiğiniz birisi?

Sosyal medya sayesinde

3|0
19|9

En İyi Kız Görüşü

• Hayır yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Evet, var...

0|1
    0|0
  • faceden bir yabancı çocuk eklemiştim fotoğrafçı ben ıngılızceyazıyordum o ispanyolca googlede cevırıyordu eskilerden kalma hesap hala var face bütün fotolarımı beğenir sağolsun durumudabaya iyi koca villada oturuyor hayvanat bahçesi gibi evi var hergün başka kızla evınım arkasındaki yerde foto çektiriyor :) sırf fotolarımı begrnıyor diye sılmrdım iyiki tanımışım onu

0|1
    0|0
  • yokk

0|1
    0|0
  • 6 senelik bi' dostluğum var kendisiyle 6 senedir 7/24 konuşuruz hala da bitmedi konuşacaklarımız 😂 İyi ki tanımışım 💞

0|1
    0|0
  • "iyi ki tanımışım" dediğim kadar "keşke tanımasaymışım" dediklerim de var...

0|1
    0|0
  • Evet var

0|1
    0|0
  • Fazla dusunmeye gerek yok

0|1
    0|0
  • Var. gonlu guzel kalbi guzel bir insan. Iyi ki tanimisim.

0|1
    0|0
  • 4 senelik en yakın kız kardeşim gördüğüm biri var aramızdaki 578 kilometreye rağmen hep yanyanaydık geçen hafta sorf onu görmeye gittim 💗💗💗

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Var evet Berre var

0|1
    0|0
  • Varrrr

0|1
    0|0
  • Saysam mı ki sjsjjs hepsine bildirim gitsinmi ki kskdnd neyse yapmiyim var çok var.😌😎🔪

0|1
    0|0
  • bu siteden sevgilim oldu 15 gündür birlikteyiz buluştuk hatta :)

0|1
    0|0
  • Eveeeettttt

0|1
    0|0
  • evet var sağlam dostluklar kurdum..

0|1
    0|0
  • Hayatımın erkeği sevgilim var

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• var tabii ki

0|1
    0|0
  • Tabii ki var.. İnternet düzgün kullanılırsa, harika bir şey.

0|1
    0|0
  • iyi ki kendi sosyal medya hesabımla artık alakam yok cünkü liseli yıllarım benden farklı biri :D :D

0|1
    0|0
  • Sevgilim var.

0|1
    0|0
  • malesef

0|1
    0|0
  • Var ya, knight online oynadigim ekip var, hala gorusurum oyunu yillar once birakmama ragmen, cok delikanli cocuklar.

0|1
    0|0
  • yok. pek konuşkan degilim.

0|1
    0|0
  • hayır yok

0|1
    0|0
  • Var 😏

0|1
    0|0
Yükleniyor...