Neden insanların eksik yönleri eleştirilir neden herkes acımasız?

Bir sebebi var mı?

0|1
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında eksiklerimizin farkına varıp kapatmamız için ama bu bize bazen acı verebilir o yüzden ben olumsuz eleştirilerde bir hak payı olduğuna inanıyorum ve kendimce o hak payını değiştirebiliyorsam değiştiriyorum ama değiştirmek zorundada değilsin boşver seni kabul eden ediyor zaten :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Ama eleştirinin de bir adabı olması gerekmez mi güzel bir şekilde eksikleri kusurlari hatalari soylemek yerine insanlar hep karsi tarafı aşağılamayi tercih ediyor.

• 2ay

Cok tesekkur ederim güzel önerilerin için :)

• 2ay

Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• cunku iyi yonlerini goremeyecek kadar korlerdir o insanlar. kotu yonlerini gorurler cunku kendilerinde iyi yonlerden eser bile yoktur. kiskanilacak cok sey vardir ve onlarda insanlarin eksikliklerini one surup kendilerini daha mukemmel gostermeye calisirlar. en basit aciklamasi bu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Onlarında eksik yonleri cok vardır sadece kendi kusurlarına bakmak yerine baskasına sarmak insanı iyi hissettirir
    Bu yani :)

1|0
    0|0
  • Yani maalesef ki haklısın, sanki iyi yorum yapmak ceplerinden para götürüyormuş gibi davranıyorlar. Yahu bir güzel sözle bir kibar lafla dert anlatmak varken neden alabildiğine kırıcı olmak? Kendimi övmek için değil ama gerek ks de gerek gündelik hayatta moral vermeye çalışıyorum, eleştirdiğimde kırıcı olmamasına dikkat ediyorum, inan çok zor birşey değil sadece biraz empati ve özen istiyor umarım hep empatili ve özenli insanlara rastlarsın şu hayatta :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Güzel dileklerin için cok tesekkur ederim insallah sende oyle insanlarla karsilasirsin :)

• 2ay

Anladım genel bir problemden dem vuruyorsun, kişisel olmamasına sevindim :)

• 2ay

Teşekkür ederim görüşlerin icin

• egolarini tatmin ediyorlar

1|0
    0|0
  • Eleştiri eksik yönlere yapılır, aksi durumda bu eleştiri değil taktir olur.

0|0
    0|0
  • herkes kendi açığını başkalarının açığıyla kapatmak isterde ondan

1|0
    0|0
  • Kültür farkı

1|0
    0|0
  • Kusursuz dünyanın kusurlu insanlarıyız kusura bakmayın

0|0
    0|0
  • Yoksa konuşacak konu olmaz.

1|0
    0|0
  • herkes bir kafa çünkü
    ondan böyle..
    birde insanoğlu hep ezmeye çalışır.

0|0
    0|0
  • Bu acımasızlık değil sen eğer yoldan geçerken bu çocuk çok yakışıklıynış bu çok çirkinmiş demiyorsan bravo yozlaşmamışsın ama çoğu insan modern dünyada yozlaştı bende dahil artık insanı gururlar o kadar önemli değil

0|0
    0|0
  • Nasil sinavlara girip birilerini eliyosun ama kendinde eksikdin aynen oyle birsz daha onde kalmak icin :D egoist insan tavirlari

0|0
    0|0
  • Fırsatçılık...

0|0
    0|0
  • Kendileri 4 4lükya ondan sana bişey diyeni sende bir kusuruyla direk gömecen ben öyle yapıom

0|0
    0|0
  • Hayat acımasız

0|0
    0|0
  • Başkalarının sözlerine göre mi yaşıyorsun?

0|0
    0|0
    • 2ay

Başkalarının dusuncelerine gore yasamasamda etkiliyor insani ama

• şerefsizler ondan insan oglu

0|0
    0|0
  • kendine sor anında cevabı bulursun

0|0
    0|0
  • Hayat acımasız tatlım

0|0
    0|0
  • çünkü insan, şeytanın en kolay oyuncağıdır,

0|0
    0|0
  • O insanın eksiğini kapatmak yerine o insanın açığını atamak serefsizlikdir

0|0
    0|0
  • Zaman ķötü cunku

0|0
    0|0
  • Insan dogasi boyle maalesef. Bunun boyle oldugunu kabul edince daha kolay geliyor hersey :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Galiba insanların böyle olduğunu bir türlü kabullenemiyorum

• 2ay

Sorun şu ki beni kiran insanlar arkdaslarim degillerki bence insanin kalbinin kötülüğü kültür seviyesiyle alakali degildir ..

• 2ay

Kim kiriyor seni, ailen mi?

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu tip insanlar genelde çok iyi gözükmeye çalışır aman bir yerde bir şey görmesin hemen konuşur. Kendileri hayatı boyunca bisey başaramadığı için kıskançlık krizleri yaşarlar. Kendi egolarını tatmin etmek için. Sanki herşeyi onlar biliyomuş gibi. Şaşırma yani insanların çoğu böyle görmezden gel.

0|0
    0|0
  • Müslüman, ayıbı kapatır. onlar değil.

0|0
    0|0
  • Baska bir eksik bulamadıklarından ve kıskandıklarından ;)

0|2
    0|0
  • Kendi egolarini tatmin etmek için

0|0
    0|0
  • cunkumallar

0|0
    0|0
  • Korkaklar özentilerin klasik kaçış yöntemi

0|0
    0|0
Yükleniyor...