Hırsız ben zevk için çalıyorum dedi 50 lira bıraktı. Canim ülkem. Siz ne düşünüyorsunuz?

Hırsız ben zevk için çalıyorum dedi 50 lira bıraktı. Canim ülkem. Siz ne düşünüyorsunuz?

İzmir'in Torbalı ilçesinde, hırsızların kabloları çalmasından bıkan bir çiftçi hırsızlara bir not yazdı ve aldığı karşılık fıkralara konu olabilecek nitelikteydi.

Sürekli olarak trafodaki kabloların çalınmasından ve onarılmasından rahatsız olan 60 yaşındaki Tahsin Yaman, bir de üstüne iki gün elektriksiz kalınca, hırsıza dikkat çeken bir not bıraktı. Yaman, tarafoya 50 lira para koyup, yanına da "'Bu kabloları çalıp kazanacağın 20 lira yerine sana 50 lira bırakıyorum. Al bu parayı sana helal olsun. Yeter ki kabloları çalma' yazılı bir not iliştirdi. Ancak bu yöntemde işe yaramadı. Bir müddet sonra gelen hırsız kabloları tekrar çalıp, bir de 50 lira ve "Bu işi para için değil, zevk için yapıyorum. Bu para da umarım zararını karşılar. Kabloları yine çalacağım" yazılı bir not bıraktı.

Sizlerin yorumları neler?

1|2
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sonunda normal şeyler olmaya başladı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Baska bir ulkede nefes alamam😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Anasını yaaa çok iyi. Yalnız fıkra gibi değil ağır posta koymuş hırsız

1|0
    0|0
  • Benzer olay arkadaşımın başına geldi gaspa uğradı telefonunu çaldılar çalanlar yakalandı biri milletvekili çocuğu çıktı zengin zevk için yapıyormuş

1|0
    0|0
    • 2ay

Yok artık

• 2ay

Valla ondan sonra gasptan 15 yıl yeyince cinnet geçirmiş babannesiyle dedesini vurmuş silahla şimdi 30 yıl felan yedi içerde

• Eğitim şart

1|0
    0|0
  • 5 dakika önce gördüm bu haberi , gülsek mi ağlasak mı bilemedim😄

1|0
    0|0
  • Zevkine düşkün demek ki 😂

1|0
    0|0
  • Helal olsun dayıya

1|0
    0|0
  • krdş burası türkiye ne bekliyon

1|0
    0|0
  • Başka ülkede yaşayamam

1|0
    0|0
  • Hahaha hakikaten komikmiş ne insanlar var ya :D

1|0
    0|0
  • Vay a q

1|0
    0|0
  • vatan haini işte..

1|0
    0|0
  • Komik😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahahhahagsgsgstfacsfdaddadafsgs hırsızlık meslegi degil hobisi olmuştu adeta😁😁

1|0
    0|0
  • Ahahaha süpermiş

1|0
    0|0
  • Ya... Vallahi...

1|0
    0|0
Yükleniyor...