En rezil olduğunuz an?

Askerde 7000 kişi önünde şınav çektim :)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Lise 1 de sevdiğim bey ve birkaç kız voleybol oynuyorlardı top kaçtı ve bana doğru zıplayarak geliyordu ben de gelişine bir tane vurur yanlarına gönderirim diye düşündüm kalın taban ayakkabımla. Ayağımı kaldırmamla topun ayağıma bile değmeden yanımdan geçip gitmesi ve benim kıçımın üstüne düşmem bir oldu. Sevdiğim bey ve diğerleri hepbirlikte güldüler bahçenin tam ortasındaydım bide rezil oldum Abv

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu olay hala aklıma gelince utanırım ayy lise1 de ilk aşkımı yaşamıştım tabi bu olay daha olduğunda biz daha birbirimize bakıyoduk felan okul çıkışındaydık ben ve bir kız arkadaşım yürüyoduk arkadanda sınıfımızın en böyle sapık diye tabir edebileceğimiz deli çatlak çocuğuyla benim o zaman etkilendiğim sonra aşkım olan çocuk arkadaymış o çatlak geldi bir an yanıma... san bişey söylicem ama utanma pantolonun arkadan yırtılmış arkadan beyaz birşey gözüküyo dedi normalde ben onunla konuşmazdım çatlak felan olduğu için ne diyosun şaka felanmı yapıyosun dedim valla öyle dedi kalbimin sıccaklığı hala yazınca bile hissediyorum yanımdaki arkadaşımın kolunu bir sıkmışım panikten anlatamam napıyosun demişti bana eve geldim ama pantolonuma bakamıyorum bile utancımdan görsem bayılıcam daha sonra baktım baya yırtıktı gerçekten ertesi gün etek almıştım o çatlak çocukla bakıyo dedim bu herkese söylicek felan bir ara cesaretimi topladım dün kim gördü dedim dün neoldu felan diyo arkadaki çocukalar gördü dedi tam oh felan dedim bide... yani ilk aşkım gördü dedi hay dedim bunu iyiki söyledin diye içimden geçirdim en korktuğum gördü diye en çok onun görmesinden utandım :(( ama çatlak çocuk bu konuda çok analyışlı davranmıştı kimseye söyleme dedim neyi unuttum felan demişti merak etme hiç kimseye söylemem sınıftan felan da kimseden duymadım gerçekten sözünde durmuştu ama ben zaten en rezil olucağım kişiye olmuştum zaten :)

1|0
    0|0
  • Telefonumu küçük kuzenime vermem, karıştırırken 2 gün önce ayrıldığım eski sevgilimi araması, o sırada benim onun hakkında 'pezevenktiiiii, boş verin bitti gitti' tarzı cümleler kurmam, kuzenimin telefonu bana oyun açmam için uzatması, sonrası fenalık, kolonya shsjdksçxllfşdf

0|0
    0|0
  • Bana aradaşlarımın önünde eski sevgilim arkamdan sarılıp bisiy demisti bu.

1|0
    0|0
  • sevdıgım beyın gecıcegı yolu varken kalkıp ona yer vermem ve onun verdıgım yoldan gecmemesı

1|0
    0|0
  • ben rezil olmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...