En sevdiğin çocukluk arkadaşın ve sevgilin aynı dkda öldürülmek üzere ve sen 1 ini kurtarabileceksin bu hangisi olur?

En sevdiğin çocukluk arkadaşın ve sevgilin aynı dkda öldürülmek üzere ve sen 1 ini kurtarabileceksin bu hangisi olur?

• Çocukluk arkadaşımı kurtarırım
    47% (9)70% (7)55% (16)Oy Ver
  • Sevgilimi kurtarırım
    53% (10)30% (3)45% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşımı kurtarırdım

0|1
    0|0
  • Çocukluk arkadaşımla eğer samimiysem ve en yakın arkadaşlarımdan biriyse o zaman arkadaşımı seçerim. Ama eğer normal sıradan bir arkadaşımsa sevgilimi seçerim.

0|1
    0|0
    • 2ay

Peki uçurumun bir kenarında sen bir kenarında sevgilinin arkadaşı o ara sevgilin geliyor ikinizinde eli kayıyor 1 inizi kurtarabilir gidiyor arkadaşını kurtarmaya sen düşüyorsun ama ölmüyorsun Allahın işi. Ne düşünürsün?

• 2ay

Hiçbir şey yapmam insanların tercihlerine saygı duyarım. O an onu kurtarmak istemiş olabilir. Eskisi gibi olmam ama tavırda koymam

• Sevgilim. Evet duygularımla hareket ediyorum mantigimla değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gerekirse ikisine de kurtarmak adına sonu ölüm riski olan bir seçenek yaratırdım kendime. Her halukarda pişman olacağıma pişman olmayacağım bir seçenek seçerdim.

0|1
    0|0
  • Çocukluk arkadaşımı yatağa atabilecek miyim? Çocukluk arkadaşım kız ise onu kurtarırım. Hem arkadaşımı kaybetmemiş olurum hemde yeni manita yapmış.

0|1
    0|0
  • ayrımcılık olmasın diye ikisini de kurtarmam knk

0|1
    0|0
    • 2ay

illa birini seç dersen arkadaşımı kurtarırım, sevgili bulunur arkadaş zor :D

• *m heryerde herzaman bulunur ama arkadas degil

0|1
    0|0
Yükleniyor...