Evden kaçmak istiyorum?

Arkadaslar öncelikle yaşım doğru değil 18 yaşındayım. Üniversite sınavına hazırlanıyorum. Benim çok sevdiğim bir sevgilim var. Annemle babam öğrendi ilişkimizi ve çok tepki gösterdiler. Beni okuldan almak istiyorlar ve ben bu çocuğu bir tek okulda gorebilirim. Hiç bir yere gitmeme izin vermiyorlar. Telefonumu aldılar. Okula da göndermiyolar. Evden kaçmak istiyorum ne yapabilirim sabrim taştı.

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Efsane cevap geliyor o zaman: çözüm yok. Aileden kaçamazsın, bu arada ailenin de tutarlı olduğunu söyleyemem. Ailen hata yapıyor. Senin düşüncelerini değiştirmeyeceğini bilmeli ve ona göre davranmalılar. Yani açıkla. Anlayışlı olsunlar kızını ve sevgilisini daha iyi tanısınlar. Yani bu her iki taraf içinde en iyisidir
    Lakin ben her zaman özgür düşünceden yanayım. Eğer ki çözemiyor olsam ben kaçardım. Çünkü öyle hayat mı gider. Eğer bazı şeyler içine siniyorsa kaç. Ama zeki davran. 1 yıl sonra üniversiteyi farklı şehre gidersen kökten çözersin. Burda yapman gereken en mantıklı şey, sevgilinle aynı universiteye gitmenin yolunu bulmak 😉 uyanık ol aileni ikna et, haksız olduklarına inandır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• saçmalama daha hayatın başındasın kaçıp ne yapacan?
    sevgilinde mi kalıcan kaç gün bakacak sana?
    hiç paran yokken ne halt edeceksin?
    ailenin suyuna git görüşmüyorum de, çocukla anlaşın dikkatli davranın üniversiteyi kazan git rahatça görüş eğitimine böyle sebeplerle ara verme çok pişman olursun

0|0
    0|0
    • 2ay

Okula gitmek için ailemi ikna etmeye çalışıyorum sırf aynı okuldayiz diye böyle yapiyolar

• 2ay

ikna et ve git sakın ortalığı karıştıracak bir şey yapmayın zaten üniversiteye geçince rahatlarsın şehir dışı yazarsın

Erkekler Ne Diyor 24

• Disarida milyonlarca agzindan salyalar akan sirtlanlar kol geziyor. Bir kiz cocugu evden kacar nerede nasil yasar? Siz hic kadin tuccarlarinin eline dusen kizlarin hikayesini okudunuzmu? Ben hic bir kizin evinden kacipda temiz olarak evine geri dondugunu duymadim. Kactikdan sonra su anki evdeki halin sana cennet gelir cennet.

0|0
    0|0
  • evden kaçmalısın evet

0|0
    0|0
  • Hayır, kesinlikle kaçma
    Başına neler geleceğini bilemezsin. Ayrıca eninde sonunda yakalanır ve ailene teslim edilirsin. O zaman daha fazla baskı görürsün. Biraz sabret, yaşın büyüdükçe özgürlüğün artar.

0|0
    0|0
  • bu çocuğa kaçarsan tüm hayatın biter, maddi sıkıntı ptrasızlık huzursuzluk aik eziyuet olur oku iş bul çalıs kazan adam ol

0|0
    0|0
  • Kaçarsan açıkça söylüyorum si. kerler dışarda kimse için evini terk etme adam gibi bir yolunu bul anlatın durumu evde şiddet ve cinsel saldırı olmadığı sürece aileni terk etme bir dallama için o kadar güvendiğin dağlaara kar yağabilir daha yaşın küçük

0|0
    0|0
  • Kaçç

1|0
    0|0
  • Hatayı yapan sensin, düzeltecek olan da sensin. Kimseden akıl almadan yaptın, akıl almadan da düzeltebilirsin

0|0
    0|0
  • Tam 18 mi

0|0
    0|0
  • Buyuk hata olur.

0|0
    0|0
  • Belli ki diğer teknolojik aletlerine el koymamışlar ki paylaşım yapabiliyorsun😃 bence onları da kaptirmadan aile ile arayı düzelt :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Onların istediği beni okuldan alıp sevgilimden ayırmak. Sağlıklı düşünemiyorum

• 2ay

Daha 18 yaşındasın ve evden kaçmak istiyorsun. İlerde o erkegin seni kapı dışarı etmeyeceğini nerden biliyorsun ki. Resmen bir erkeği ailene tercih ediyorsun. Valla benim şahsi düşüncem; benim için bir kız ailesinden vazgeçiyorsa asla o kızı kabul etmem

• 2ay

Ailem anlayissiz, mutlu olmamı istemeyen, hatta onların umrunda bile değilim kendileri de açıkladı. Böyle bir ailede bulunmaktansa istenildiğim yerde bulunurum.

• kaçta gör

0|0
    0|0
  • Otur evde biraz haber seyret evden kaçanların başına neler geliyor öğrenirsin ne sevmesi ne aşkı en büyük aşk ailedir gerisi yalandır palavradır 18 yaşında neyin aşkı bu

0|0
    0|0
  • İyiliğini istiyorlar sabretmeye çalış, çocuk seni seviyormu?

0|0
    0|0
  • kaçalım

0|0
    0|0
  • kafanı üniversite sınavına ver...

0|0
    0|0
  • Akıl akil gel zikime takıl

Kacta ebeyin horeksini gör

0|0
    0|0
  • sabrettt öfkeyle kalkan zararla otururr

0|0
    0|0
  • Kaçma boşver.

0|0
    0|0
  • Kacmkla ne gecicek eline ki gun snra o cocuk seni bırakcak cok delikanlı ise istesin seni

0|0
    0|0
  • evden kaçınca bişey değişmeyecek emin ol.. Hatta işler dahada karışabilir

0|0
    0|0
  • Kacta gor dunyanin kac bucak oldugunu

0|0
    0|0
  • Çocuk sana bakabilcekse kaç

0|0
    0|0
  • kaçma,

0|0
    0|0
  • Ailesi okusun diye gönderir bu zilliler sevgili mevgili zikip atıncada bunları ağlarlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Nerden yazıyorsun hesap makinesinden mi? Telefonu alan bilgisayarı hayli hayli alır bana bu yazdığın kurmaca geliyor bende 18 yaşındayım ve hiç senin gibi düşüncelerim olmadı bir çoğu yaşıtımdada öyledir seviyorum dicen ayrılcan sonra aileni karşına almaya değer mi

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilgisayarım masaüstü? Ve evet değer

• 2ay

Ailem bu kadar beni darlamasaydi şu anda seçim yapma gereği duymazdim maalesef

• 2ay

Ya bence bir düşün derim anne baba sonuçta kıyamazlar sana

• Evden kaçınca sanki çocuk sana sahip çıkıp evlenecek:D hadi evlendi sanki çocuk başınıza mutlu olacaksınız. Saçmalamaya gerek yok uğruna evden kaçmak istediğin adam üç güne aldatır zaten seni. Sen aileni dinle. Okuldan almalarındansa okul değişikliği istediğini söyle

0|0
    0|0
  • otur dersine çalış nedir bu asi tavırlar?

0|1
    0|0
  • İşte bunun sonu kaçarak evlenme. Ebeveynlerin yaptıkları yanlış :(

0|0
    0|0
  • Büyü önce

0|0
    0|0
  • kaçma pişman olursun biraz daha olgunlaştığında anlarsın annenleri bende 19 yaşındayım pek fark yok aramızda ama şuanda geçen seneye göre düşüncelerim çok değişti sakın böyle bir hata yapma. NE VARSA AİLEDE VAR.

0|0
    0|0
    • 2ay

bana kötü yola düşmüş, küfür eden bir aile de var dimi?

• 2ay

herkesin hayatında farklı farklı şeyler oluyo kısacası hayat zor be kendin için en iyisini yap iyi düşün pişman olma olurmu

• bir çocuk için aileni karşına almana değmez ilerde pisman olursun benden sana soylemesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...