Bir insanın suratına söylediğiniz en ağır laf nedir?

Ben üstüne basa basa aptalsın aptal aptaal demiştim eski sevgililerimden birine. kız çok kırılmıştı ama aptalın tekiydi.

Güncellemeler:
3ay ağır roman

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• sktr git lan tipe bak hele :D ne salak biseysin Allah uzun ömür versin :D vsvsvs komik laflar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• karsinizdakinin umrunda degilseniz kullanilan hicbir soz amaca ulasmaz.

1|1
    0|0
    • 3ay

biz bunu mu sorduk sana?

• 3ay

Daha önce bir insanı kıracak sözler sarf etmedim ve soruna istediğin cevabı veremediğim için mutluyum. Bir Müslümanı incitmek kalbini kırmak kabe’yi yetmiş kere yıkmaktan daha günahtır.. Hz Muhammed (S. A. V)

• sen busun insanalr seni seviyor gibi gorunuyor ama durum hic de oyle degil. boyle devam edersen yalniz öleceksin demiştim

0|1
    0|0
  • Eşek kafalı öküz

0|1
    0|0
  • Keşke ölsen demiştim 😩

0|1
    0|0
  • Ezik demişimdir en fazla

0|1
    0|0
  • Lan sen insanmisin s. siz ama oda sevgilin varken başka kızlara bakma mesela kankalarima demiştim eşi sevgilime sonrada ayrıldım çok peşinden koştu

0|1
    0|0
  • sen salak mısın

0|1
    0|0
  • seni ALLAH a havale ediyorum dedim yetti.

0|1
    0|0
  • insanlık sıfatından yoksunsun demiştim

0|1
    0|0
  • kaka

0|1
    0|0
  • Bir erke

0|0
    0|1
  • babama 'duz lise mezunusun universiteye gitmemissin bana hayat dersi vermeye calisiyorsun benim dusuk notlarima kiziyosun sen once kendine bak, nerden geldigine bak' demistim hem en agiriydi hemde asiri pisman olmustum

0|0
    0|0
  • o bana her tartıştığımızda küfür eder Allaha şükür kırmadı ama bende sinirlenince azıcık küfür etmiştim sanırım dediğim o kadar lafın arasından boncuk beyinli kelimesine kırılmış :D

0|0
    0|0
  • Seni aslinda sevmiyorum dedim ehehehehejejehjejejejejej

0|1
    0|0
  • Azcık delikanlı ol adam gibi sev beni dedim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşları sevgilis hatta ailesi için bile kılını kıpırdatmayan ama olay 250 grama geldiğinde dinini bile satabilecek bir adamsın dedim. Sonra da düzeltme yaptım adam lafın gelişi çıktı ağzımdan diye

0|1
    0|0
    • 3ay

Ama en çok hangi söylediğin koydu karşındakine dersen bir abim var 40 küsür yaşında annesiyle konuşmuyor anneside 65 yaşında. geçen bayram annesi aramış bunu bana anlatıyordu dün annem aradı bayramımı kutlamak için diye abi dedim kusura bakma ama hiç utandın mı? Seni belli bir yaşa kadar getirmiş yeri gelmiş bokunu temizlemiş yeri gelmiş senin için aç kalmış kadına onla direkt alakası olmayan bir konudan bu kadar tavır alıyorsunda senden 20 25 yaş büyük kadın başka bir şehirden tek başına kalmışta bayramlaşmak için oğlunu arıyor iş mi bu senin yaptığın demiştim. Hüngür hüngür ağlamıştı niye doğru söylüyorsun diyede bir iki yumruk sallamıştı bana

• adam değilsin demiştim bir çocuğa

0|1
    0|0
  • Eski Süperlig futbolcusunun yüzüne ana avrat düzgittim
    mahkemem hala sürüyor
    sdsd

Not: ciddiyim.

0|0
    0|0
  • kaybol senin gibilerle işim olmaz demiştim

0|1
    0|0
  • karaktersizsin

0|0
    0|0
  • ben sen benim vicdanımi azaltıyorsun yanımda durdukça ve ben vicdanim olmazsa yaşayamam şöyle uzakta dur demiştim

0|0
    0|0
Yükleniyor...