Babamı reddetmek istiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Babam hayatimiz boyunca anneme kardeslerime ve bana cok buyuk kotulukler yapti. Benim arkadaslik iliskilerime hep zarar verdi. Evden markete bile cikmama izin vermezdi erkeklerle konusurken bile gorse mafederdi dinine cok bagliydi bir gun bir erkek arkadasimla mesajlasiyorum diye bana ve cocuga cok kotu seyler yapti. Beni rezil etti. Bense hep acikgorusluydum yanlis yapcak biri de degildim ama anlamiyolardi annem de hic destek olmazdi köstek olurdu. Bu zamanlarda fakirdik sonra babamin isleri iyi gitti zengin olduk. Zengin olunca sasirdi annemi aldatti is arkadasiyla sonra annemi kandirarak bosadi. Nafaka dahil hic bir sey vermedi. Bizi terk etti annem intihar etti olmedi. Sonra da annem bizi terk etti kardeslerimle beni ikiside istemedi. En son babam bizi aldi. Babam yasim da ilerledikce eskisi gibi karismamaya basladi disari cikabiliyordum rahatca ancak eve uc gun dort gun gelmiyordu ben kardeslerimle korka korka kaliyordum tenha bir yerdeydi evimiz. Komsuluk yoktu kimse bizi arayip sormazdi. Ertesi yıl kendinden 15 yas kucuk biriyle evlendi. Şu an hep beraber yasiyoruz bizimle hic ilgilenmiyor varsa yoksa karisi zaten yakinda erkek cocuk da dusunuyorlarmis onca sey zoruma gidiyor kardeslerimin ve benim psikolojimiz bozuk arkadaslik iliskilerimiz sıfır kimseye derdimizi anlatamiyoruz bize destek olan kimse yok ayaklarimizin ustunde durmaya calisiyoruz bunca hayat kosusturmacasinin icinde..

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Babanı red ettiğinde size kim bakacak? Hadi diyelim ki sen ayakların üstünde durmayı becerdin peki sen gidince kardeşin kimden bu desteği alacak? Sen de olmazsan kim onları koruyup kolluyacakçhem her halukarda babasızlık zor iğrenç bir adam bile olsa insan kendi çıkarları için katlanabiliyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Beraber y

• 2ay

Hahaha ya o da ilgincmis :D cidden insan uzuluyo ama alisiyosun bir sure sonra uzuntu nefrete donusuyo ya da yerine baska uzuntuler geliyo unutuyosun keske hersey istenildigi gibi olsa ama hayat herkesi bir yerden sınıyor :)

• 2ay

Aynen katılıyorum sinirle hareket etmemek lazım :)

En İyi Kız Görüşü

• bende ailemden cok cektim inan ki, sunlari okuyunca kotu oldum. yasadiklarima cok benziyor. bak seninle neredeyse ayni seyleri yakin seyler yasamis biri olarak soyluyorum bir gun gececek, once o evden kurtulman lazim sonea her sey gececek...

0|0
    0|0
    • 2ay

Sanirim mezun olmamla beraber hersey duzene girecek gibi duruyor.. Bunlari yasayan yalniz ben olmadigimi bildigim icin baskalarina da ulasip paylasjmda bulunuo rahatlamak icin buraya geldim iyi de oldu :)

• 2ay

Tesekkur ederim bizim gibi iyi insanlarin hatrına dönüyor bu dünya! :)

• 2ay

ben tesekkur ederim az bile olsa yardimci olabildiysem, sanal olunca elimden sadece yazmak geliyor ama elimde olsa senin gibi, benim gibi kisilere sadece yazip dertlesmekten daha fazla yardim etmek isterdim

Erkekler Ne Diyor 8

• bildiğim karadıryla hukuki olarak evlat ana-babayı red edemiyor. Gönül olarak vicdanen edersin ama hukuki olarak edemezsin

0|0
    0|0
  • Evlen kurtul derim

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun ne diyeyim

0|0
    0|0
  • 3 kere reddol reddol reddol diye bağır reddolur

0|0
    0|0
  • Reddet

0|0
    0|0
  • üzüldüm :( umarım en kısa zamanda ayaga kalkar kendı hayatına başlarsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Gecegine inaniyorum ve bekliyorum

• 2ay

senın ne ıyı kalbın varmış.. senı cok guzel gunlerın bekledıgıne emınım.. :)

• 2ay

Tesekkur ederim inancimi arttirdiniz! :)

• Dizi maddi olarak desyeklemiyomu?

0|0
    0|0
  • Şaka gibi bu yaşananlar sanki insan okurken bile hayret ediyor ne hayatlar var doyor gerçekten Roman gibi bir hayat üzüldüm gerçekten keşke herşey istedigun gibi olsaydı :(

0|0
    0|0
    • 2ay

İnsallah birgun olacak ben de butun insanlik icin aynisini istiyorum ve umidim var

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...