Sevgilimin hocası beni taciz ediyor ve ben ne yapacagımı bilemiyorum artık?

Erkek arkadaşım futbol altyapıda u21 de oynuyor işte beni bir gün tesislere götürmüştü arkadaşlarıyla tanışıyorduk zaten hocasıyla tanıştırdı filan sevgilim instadan hocasının paylaştıgı bir fotoğrafı beğenmişti onlarında oldugu bende beğenmiştim sonra bana mesaj atmış yani yazdıklarını dile getiremiyorum bile eğer istersem imzalı forma verebileceğini söylüyor oysa o takımı tutmadıgım halde nerdesin napıyosun diyen bir adam 50 vardır yemin ediyorum ya engelledim ama benim psikolojimi bozdu bu adam kız kardeşime bile anlatamadım cocugada diyemiyorum onu çalıştıran hocası napcak kulübümü bırakacak yani çıkmazdayım içimde tuttukça anlatamadıkça ben iyi değilim ne yapılır şimdi bana söyleyin lütfen?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ya böyle korkuyorsunuz snra butun erkekler kotu diyorsunuz. Yapacagın sey gidip şikayet etmek. Şimdi sevgiline önce dersen o yok bn hallederim filan diyecek. Ozamnda sikayet gume gidecek oyle bir yere varamazsınız. Git bildir et sikayeti sevgilinede durumu kendin izah et adamsa seni anlar yok degilse cek siktiri hiç bişey sende kıymetli degil.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya beni suçlarlarsa

• 2ay

O adam silmiş kendi yazdıklarını engelleyince hepsi gitti

• 2ay

Yuh niye siliyorsunki onun silmesi mühim degil sen silmeyecektin.

En İyi Kız Görüşü

• Yapabileceğin en iyi yol annenle konuşman cocukla konuşursan bilmiyorum henüz depil bence ama annenle konuş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kulüp hangisi

0|0
    0|0
    • 2ay

Allah askına önemli olan hangi kulüp oldugumu

• 2ay

Galatasaray hiç değil di mi

• 2ay

Arkadasım cinconun özelliği ne senin o takımı tutman mı belki gs dir

• Sorunu tamamen okumadım ama en başta diyosun erkek arkadaşım beni tesise götürdü diye yav akıl var mantık var ama senin arkadaşta yok 20 tane adamın arasına bir kız sokulur mu lan?

0|0
    0|0
    • 2ay

Bakın hemen bir suçlu arandı 20 erkeğin arasında ne işi var yani arkadaşınız sizi sevgilisiyle tanıştıramıcak demek ki sizin yanınıza kimse karısıyla kızıyla gelemicek çünkü siz erkeksiniz ya kendinize hakim olamazsınız

• 2ay

Seni suçlamıyorum sadece bazı tabulaşmış kurallar vardır. Refleks gibi mesela. Karşıdan karşıya geçerken sağa sola bakmazsan %75 ihtimalle araba çarpma olasılığı var olayı gibi. Sen giriyosun okadar kişinin içine erkeklere suç atıyosun sonra. Sen önlemini al ozaman suçu başkasında ara.

• Ayrıl

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam hemen derim sevgilime

0|0
    0|0
    • 2ay

O ne yapacak

• 2ay

Ondan gizli olması daha mı iyi böyle insanlar olduğu için tecavüz vakaları hadsiz zaten de gitsin ya da şikayet et korkma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...