Uykuyla uyanıklık arası gördüğüm şey nedir?

fake falan değilim sabaha doğru bir nesne gördüm ve korktum tam uyanmaya çalışırken canlı birşey gibiydi ne olduğunu hatırlamıyorum 40-50 cm boyutlarındaydı sonra baktığım yerde yastıkla aynı hizada yastıkla bütünleşti gibi kayboldu bu beynimin bir oyunumu diyecem ama beni neden korkutan bir yastık görücem sabah yastığı inceledim desenleri bana biirşey çagrıstırrırmı diye öyle bir şey yok uyku falanda bırakmadı kabusmuydu acaba?

2|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Niye bunu gece sordun ki😕 Felak nas oku rabbenaları oku bir şey olmaz Allahın izniyle

0|0
    0|0
    • 3ay

yok zaten korktuğum yok benden uzak olsun uykumu bölmesin yeter :) felak nas işe yarıyor bir arkadaşım tavsiye etmişti mışıl mışıl uyutuyor üşenmesem okumaya

• 3ay

korkuttuysam kusura bakma :) emin ol bunları düşündüğüm bile yok benden uzak olsun kabustu hayaletti artık her ne haltsa

• 3ay

iyi gecelr :))) uykun kaldıysa tabi

En İyi Erkek Görüşü

• bende de bazen kocaman bir örümcek döne döne tavandan geliyor gibi oluyor :D gözlerim uyusuyor sanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• belki cinler ziyaret etmiştir.

ya da uyku felci denen türde bişeyler yaşadın

0|0
    0|0
    • 3ay

ziyaretçi kabul etmiyorum :)

• bende geçen gece uyandığımda yanımda kı durandolabı ınsan olarak gördum aklım çıktı :D

0|0
    0|0
    • 3ay

ne alaka dimi beyin neden böyle bir bağ kurar

• 3ay

bı anlasam o gördüğüm kışı en sevdiğim ınsandı aslında ama çok korktum bırden sonra kendıme geldım ama o srada ınsan korkudan yorgan altına gırer ben çıktım balkonda hava aldım sonra sabah olduğunda farkettım ben nasıl gece dışarı çıktım ya dedım

• Karabasanıdır

0|0
    0|0
  • gün içinde yasadiginiz olaylari ruyanizda goruyornusunuz?

0|0
    0|0
    • 3ay

bir iki defa gördüm ama çok görmem mesela sürekli kavga ederken görmüştüm kendimi aynı rüyanın tekrarınıda gördüm ve bunun benzeri bir kavga ettim gerçektende bikaçkişinin arasında kaldım sonra rüyayı görmedim hiç sanki uyarı gibiydi

• 3ay

bulasmak istememekte haklisiniz fakat bunu iyice arastirmalisiniz. Ilerde cok buyuk sorunlar olabilir. Sirf o seylerden dolayi ölüm bile olabilir. Insanlar cig sut emmistir sonucta hersey olabilir.

• 3ay

allah belaısnı versin büyü yaptıran varsa diyecemde bişey olmuyor anladığım kadarıyla yapanın yanına kar kalıyor ama bişeyi farkettim durup dururkende kimse böyle bişeyden şüphelenmez bişekilde kendini hissettiriyor bu nalet şey---- neyse ev yıkılcak zaten muatahit falan ne varsa temizler

• karabasandır ya beyninin sana ufak bir oyunu büyütme çok fazla

0|0
    0|0
  • Tebrikler karşim artık sende onlardansin

0|0
    0|0
  • 3kere besmele çek abdest al öyle uyu

0|0
    0|0
  • Bazen bilinçaltı bazen halüsinasyon bazen de gerçek.. sen seç

0|0
    0|0
    • 3ay

hiçbirini seçmesem daha iyi rahat rahat uyumak varken bunedir

• Tamamen psikolojik. Kafanı dağıt, çok düşünmemeye çalış.

0|0
    0|0
  • Halusilasyon

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...