Arkdaşımın üstüne suç attım. vicdan azabı çekiyorum şütfen filir verirmisiniz?

Geçen hafta yüklü bir para ile dısarıya çıktım arkadaşıma gittim ertesi gün paramın olmadığını fark ettim otamatik onun üstüne yüklendim paramı çaldığındn şüpelendim ailemle ailesinin arasına soğukluk girdi. paramı buldum meğer şortumun cebine koymuşum. çok utanıyorum onu suçladığım için ne yapmalıyım yardım edin vicdan azabı çekiyorum..

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• iftira attin bu cok ama cok kotu bisey ayirca senin attigin suc yuzunden birilerinin ona bakis acisi degisirse o kisilerin dusuncelerini duzeltmelisin herseyi anlatmalisin ve sucunu itiraf etmelisin
    ve helallik istemelisin ama yinede öbür tarafta cekersin bu konu da

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu hatayı düzeltmen gerek ifitra çok kötü bişey bilip bilmeden insnlari suclmmalsn git o kızdan Özür dile benim hatam de ne biliyim bişey de mecburdur bunu yapmaya senin hatan üstelik join günahıni aldın gurur yapmanın alemi yok bir de nasıl arkadasini hmn suclayabiliyosun ki sen de de sorun var tanimiyor musun arkdasini den de sorubulsun direk suclamakla

0|0
    0|0
    • 3ay

Daha önceden bir suru olayına şahit olduğumuz için daha önceden yapmadığını bılsem hemen ona atarmıyım onlara gittiğimizde onun odasındaydı çntam

• 3ay

Valla ben bundan bişey anlamdm ama tek bildiğim kızdan Özür dilmelisin ve hatan olduğunu açıkça dile getirmelidir etrafa Ailene ailesine

• 3ay

@benaslındayoğumm seni hesabini dondurdugunu sandim :) ben Ölü-Adam :) hatirladin mi guru olmussun

Erkekler Ne Diyor 11

• Helallik iste helal edip tekrar seninle görüşmeyi sindirirse görüş sindirmezse hayatından çık

0|0
    0|0
  • Gebermelisin bence ben olsam arkadasligimizi sonlandirirdim ki oda öyle yapmıştır zaten

0|0
    0|0
    • 3ay

Gebermelik durum yok ortada

• 3ay

bak başkaları da böyle diyor gidip helallik almak zorundasın eğer helallik almazsın bittin kızım sen çok büyük günaha girmiş oluyorsun

• Özür dile arkadaşından ama ben olsam bir daha yüzüne dahi bakmam

0|0
    0|0
  • gidip arakadasın ve ailesinden özür ve af dilemen lazım başkada kaçarıda yok tabi kendi aile nede bunu söylemen lazım

0|0
    0|0
  • özür dile

0|0
    0|0
  • özür dilemelisin yaptığın çok yanlış

0|0
    0|0
  • Keske olsen

0|0
    0|0
  • Ailenede dedinmi paranı bulduğunu, o parayla hediyeler al arkadaşına

0|0
    0|0
  • Sık kafana bu alçaklıkla bu dünyada yaşanmaz.
    http://i.hizliresim.com/ZYZqvV.jpg

0|0
    0|0
  • oha. çek bence. hakediyorsun.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...