Düşünce yapıları nasıl?

Çoğu insan ben kendimden başka kimseyi umursamıyorum derken neden bir homofobik olabiliyor ve buna karşılık aç olanları ya da zor durumda olanları düşünmeden bir hayat sürüyor lakin ''sen küçüksün anlamazsın'' gibi laflar savurabiliyor?

1|1
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Egoistlik ve homofobiklik arasındaki ilişkiyi anlayamadım açarmısın

1|0
    0|0
    • 2ay

sanırım 5 kez daha okusan anlarsın

• 2ay

Direk ben küçüğüm diye patlıyosun ben ne dedim sana napolyon kompleksini okursan anlarsın :D

• 2ay

okumama gerek yok biliyorum zaten

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Çünkü bazı şeylerde doğru olduğuna inanılanı değil sana doğru geleni yapman gerekir. Bunun için sebepler ve açıklamalar da bu çizgide seviyeni uzattıkça ortaya çıkar.

1|0
    1|0
  • Karaktersiz çünkü onlar daha dediklerinin arkasında durmaya yetecek kapasitesi bile yok ne beklersin ki böyle insanlardan fazla boş

1|0
    0|0
  • nediyor bu anliyan

1|0
    0|0
  • homofobik kelimesi nasıl oldu da böyle ciddi ve güzel giden bir konuşmanın arasına alakasız bir şekilde girdi

1|0
    0|0
  • yetiştirilme şekli be moruk üzüyor ama naparsın ):

1|0
    0|0
  • Çünkü Sen küçüksün anlayamazsın.

1|0
    0|0
  • bomba gibi

1|0
    0|0
  • Olağan piskopatlar kitabını oku. 38. Sayfada açıklaması yazıyordu. 6 çeşit ana karakter var

1|0
    0|0
  • Boşver herkes konuşuyor en güzel cevap sessizlik

1|0
    0|0
  • Kisilikleri oturmamissa... kendi fikrinde celisirmis insan... buda oyle bisey olmali

1|0
    0|0
  • egolular işte. Boşver gitsin

1|0
    0|0
  • Her şey Allah tan :D

1|0
    0|0
  • Acıma acınacak hale gelirsin
    http://i.hizliresim.com/ZYZqvV.jpg

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şimdi şöyle ki insan doğası gereği hep öyle bir hayat sürecekmiş gibi bakar olaya ama yarının ne getireceği hiçbir zaman bilinmez ve kınadığını yaşamadan ölmezsin diye de bir şey var

1|0
    0|0
  • Sen küçüksün anlamazsın

1|0
    0|0
  • Helal süper devam

1|0
    0|0
Yükleniyor...