İnanılmaz heycanlanıyorum?

Arkadaşlar okulda hoca falan bana soru sorunca inanilmaz heycanlanıyorum butun gözler bana bakınca. bir soru soracaksamda.. Hep yutkunmak zorumda kalıyorum birde kalbim çok hızlı atıyor. Sizdede oldumu yardim edinn

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• O heyecan stres kaynaklı bir heyecan. Aynaya karşı dur ve seslice konuşmaya başla , ya da şarkı söyle... Karın boşluğuna hava doldur. Nefesinin tamamını ciğerlerinde biriktirme, karın boşluğunda biriktir. Bu dediklerimi yap kısa süre içinde rahatlarsın ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sınıfında yeni misin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Panik atak olabilir.

1|0
    0|0
  • Bende oluyo. Öyle devam et konuşmaya zamanla azalır. Hiç toplum önünde konuşmamazlık yapma

1|0
    0|0
    • 3ay

Bende bunu yenmek için bilerek üstüne üstüne gidiyorum ama birgün rezil olmam inş

• 3ay

İşte rezil olma korkusu bunu yaptırıyo anlıyorum seni fazlasıyla :) ama en fazla gülerler sen de gülersin geçer gider

• o ambian tüm gözler üzerinde acaba bu kız ne diyecek agzından ne cümleler cıkıcak diye heyecanlanıyo millet sonra bir konusmaya baslıyorun pot üzerine pot kırıyosun gülüyolar otürüolar bu cocugun niye püskeviti yok

0|0
    1|0
  • herkese oluyo yavaş yavaş alışırsın dostum ya

1|0
    0|0
  • Kimse sana bakmıyor aslında hoca soru sorunca sakin ol bir nefes al düşünüp konuş

1|0
    0|0
  • O heyecan normaldir. Mesela yaptigimiz ezbere birine dinletiyorum yanlisim var mi diye heyecandan yanlis bile okuyabiliyor. Yanlizken yanlis okumuyorum ama biri olunca sasiriyorum

0|0
    0|0
  • Çok normal.

0|0
    0|0
  • :D :D ne heyecan yaptın ya sende

0|0
    0|0
  • Sosyal fobi

0|0
    0|0
  • Sosyal fobi