Sigara içerken anne ya da babanıza hiç yakalandınız mı?

ya da hiç paketinizi buldularmı? ya da içtiğinizi biri ispitledimi :D aileniz ilk nasıl öreğndi?

Güncellemeler:
2ay güncel

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• bir gün balkonda sigara içiyordm kışın. Kapı hafif aralık kalmış soğuk girmiş içeri. Gece 1-2 flndı galiba. Babam geldi odama kapıyı tıklattı. Sonra açtım. Sen sigara mı içiyon lenn dedi.. Bende olayın şokuyla ''hee'' dedim. İyi o zaman paket taşıma çay, kahveyle falan dışarda arkadaşlarınla iç arada dedi. Tavsiye verdi bildiğin. Ulenn madem bu kadar Avrupai bir ailem vardı niye kasmışım ki ben o kadar dedim güldüm. Şimdi hiç aksiyonu kalmadı olayın. Babam kendine türk kahvesi yaparken bana da yapar gider odamda içerim karışanım görüşenim yok ister balkonda ister odada. Kültablası paketim ortada. Geçen bira içtk arkadaşlarla eve gittim. Sen içki mi içtin dedi. Hee dedim yine. İyi dedi, arada için dedi. Allahım bu adam beni hep dumur ediyo. :D :D :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• canim istese yanlarinda cocaine cekerim

0|0
    0|0
  • İçmiyorum ve mutluyum.

0|0
    0|0
  • Hepsi oldu ve artık hakimiyetim kazandı.

0|0
    0|0
  • Yakalanmadan itiraf ettim.

0|0
    0|0
  • Hiç yakalanmamıştım temkinliyim ben kolay kolay yakalayamazdılar beni zaten 😀

0|0
    0|0
  • Henüz öğrenmediler. Öğrenmedende bırakmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Kullansam belki ama kullanmıyorum. Nargile var bir onuda biliyolar yakalansakta sıkıntı yok 😄

0|0
    0|0
  • Ben hic saklamadim direk soyledim iciyorum diye baskasinda duymayin dedim. d

0|0
    0|0
  • içmiyorum

0|0
    0|0
  • seneler önce olmuştu

0|0
    0|0
  • Icmiyorm

0|0
    0|0
  • Yanlarinda icme basladim iciyorumda hala

0|0
    0|0
  • Babam yakaladı. Hangi sigaradan içiyon dedi. Aldı elimden bir dalda bana ver la dedi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• içtigim dönemlerde hic yakalanmadimf hxudjd

1|0
    0|0
  • Of çok kötü yakalandım keşke paketimi bulsa inkar ederdim

0|0
    0|0
    • 2ay

kime yakalandın? nasıl yakalandın ki :D

• 2ay

Sen nasıl yakalandın bırakabildim mi bari

• 2ay

odamda içiyodum, annem dışardan eve gelirken pencereden görmüş, odayı bastı, sonra tokatı bastı :d

• Kulllaannnmıyyoruuum.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...