Eskiden ne olmak isterdiniz?

Ben hep mimar olmak istemisimdir, ya siz? 😌

0|1
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• bana mimarlık geldi iyki seçmemisin mimarlık mimarlık kadar irenç birşey yok başlangıç parası 1250 tl ve 20 yıl sonra anca 3000 çıkar o para okadar acıya ve emeğe az o para Amerikada öyle aman aman bir meslek değil mühendisler orada daha çok kazanıyorlar bizim ülkemizdde öyle

1|0
    0|0
    • 3ay

hmmm anladim

• 3ay

1250 liraya nerde başlamışlar?

• 3ay

@trianglewhite bilmiyorum sen internete yaz mimarlıkla ilgili youtuba orda bir kız var mimarmış kendiside mimarlıkı anlatıyo mimarlıkı sevecekseniz seçin sizi doyurucu parası yok zorlukları çok fazla demişti yani çevremdeki mimarlardanda biliyorum konuştuğum tecrübeyle artan birşey maaş 10 yıl sonra maaşınız sizin istediğiniz gibi olur demişlerdi ben korkudan ok adar çalışcamda azcık para dedim seçmedim

En İyi Kız Görüşü

• Öğretmen olmak isterdim ama şimdi fikrim değişti. Stajyerlik yaptım ve anladım ki öğretmen olmak hiç benlik değilmiş... Yapabildim fakat işi sevemedim. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Kasiyer.

1|0
    0|0
  • Hemşire

1|0
    0|0
  • Emniyet mensubu

1|0
    0|0
  • Cumhurbaskani olmak isterdim küçükken ve genel kurmay baskaniyla evlenmek sonuc fizyoterapistim😀

1|0
    0|0
    • 3ay

daha iyi çekilirmi o eziyet akşama kadar dava olay uğraşıp durcan bence daha iyi

• 3ay

Havaliliga bakma sen seni taniyan birine sor ben hangisini daha kolay yaparim diye hakimlik de herkesin yapabilecegi bir is degil bana göre yapabileceksen sec bizim ülkemizin sorunu bu baska seylere odaklaniyoruz meslek secerken sonra da isimizi severek yapmıyoruz

• 3ay

psikoloji diyor beni en iyi tanıyan ama kız olmasına veriyorum =) çünkü bir kıza psikoloji dersen akan sular durur

• Haber spikeri 😂😇

1|0
    0|0
  • Oyuncu

1|0
    0|0
  • Ben doktor olmak isterdim sonra farkettim ki beni kan tutuyormuş 😂

1|0
    0|0
  • Doktor olmak istemistim , ama sonuç mimar.

0|0
    0|0
  • hostes

1|1
    0|0
Yükleniyor...