bir erkegin gozleri, sarilinca neden dolar?

Sevgili degiliz, birbirimizden hoslaniyoruz, gecen gun ilk defa sarildik yaklasik bir 5 dk falan sarildik abartisiz, uzun uzun sıkı sıkı sarildik. Sarildiktan sonra gozlerine baktim gozleri dolmustu. Sizce bir erkegin gozleri neden dolar bir kiza sarilirken?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyor kardeşim. Kaybetmekten korkarak sarılıyor, o yüzden dolmuş gözleri. Birçok erkek o duyguları kapattı artık, aşk komik gelir oldu bizlere. O arkadaş kapatmamış, sevilmek ve sevmek istiyorsan kapatmasına engel ol, canın çıkana kadar sev.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel bir duygu. Bazı şeyleri anlatınca büyüsü bozulur buda öyle bir şey anlamaya çalışma sadece yaşa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Seviyordur.

0|0
    0|0
  • O adamı kaybetme. Değerini bil

0|0
    0|0
  • Belki eski sevgilisini özlemiştir o aklına gelmiştir belki ailesiyle ilgili sorunları çok duygusaldır dolmuştur belki de seni seviyordur.

0|0
    0|0
  • sevıo

0|0
    0|0
  • sevgiye muhtactır

0|0
    0|0
  • seviyodur

0|0
    0|0
  • Sakın bırakma. bıakırsan onun birisini bulamazsın

0|0
    0|0
  • Gözüne soğan kaçmıştır

0|0
    0|0
  • Eski sevgilisi aklına gelmiştir.

0|0
    0|0
  • o çocuğu bırakma lan

0|0
    0|0
  • Ya aklına başka bir şey gelmiştir ya da seviyordur başka ne olsun

0|0
    0|0
  • Seni sevdiğini mi duymak istiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cok seviyor demekki

0|0
    0|0
  • Manyakligindan. Sevgilimle sarildigimizda bazen gözleri doluyor, başta yiyordum. Ama erkegin gözyaşlarına güvenilmez.

0|0
    0|2
  • Ulan ya hayal ettim de içim acıdı kız umarım sonsuza dek böyle devam eder

0|0
    0|0
  • ne guzel benımde tek ıstedıgım ona bıkere öyle sarılmak tum sıkıntılarım gıder çyle 😕

0|0
    0|0
  • Seviyodue seni kaybetmek istemiyodur bence bir erkeğin gözlerinin dolması seni sevdiğinin değer verdiğinin işareti ya böyle erkekler kolay kolay ağlamaz ağladıysa ya da gözü dolduysa fena şeyler olmuştur

0|0
    0|0
  • seviyor seni

0|0
    0|0
  • Ay yazık aşık

0|0
    0|0
Yükleniyor...